U-16: Wygrana z Grekami, grali legioniści

Redaktor Piotr Kamieniecki

03.04.2019 13:48

(akt. 03.04.2019 14:05)

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała 2:1 z Grecją. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Patryk Gogół oraz Filip Borowski. Na placu gry pojawiło się trzech legionistów. Ariel Mosór przebywał na murawie przez 80 minut. Radosław Cielemęcki wybiegł na boisko w pierwszym składzie, lecz został zmieniony po przerwie, a na odwrót było w przypadku Szymona Włodarczyka - napastnik rozpoczął grę w 54. minucie. Jakub Ojrzyński i Miłosz Pacek całe spotkanie przesiedzili na ławce rezerwowych. Polacy w piątek rozegrają ostatni mecz zawodów UEFA Development - rywalem będzie Kolumbia, a spotkanie odbędzie się w Zambrowie.

Polska - Grecja 2:1 (1:0)
Gogół (17. min.), Borowski (41. min.) - Tsiokris (56. min.)

Polska: Bąkowski - Tomal, Hoyo-Kowalski, Mosór, Woschek (65' Zaręba) - Cielemęcki (65' Ławrynowicz), Łęgowski (54' Włodarczyk), Kisiel (76' Pieńczak), Gogół (41' Gerbowski), Kusztal (41' Borowski) - Buksa (54' Warczak).

Grano 2x40 minut.