Kacper Potulski

U-16: Zwycięstwo Polski. Leszczyński z asystą drugiego stopnia, występ Potulskiego

Źródło: 90minut.pl, Legia.Net

01.04.2023 13:00

(akt. 01.04.2023 13:03)

Reprezentacja Polski U-16, prowadzona przez Rafała Lasockiego, wygrała 3:0 z Irlandią Północną w ostatnim meczu turnieju UEFA Development. W wyjściowym składzie biało-czerwonych znalazł się obrońca Legii Warszawa, Kacper Potulski, który wystąpił w pierwszej połowie, został zmieniony w 46. minucie. Jan Leszczyński, inny piłkarz "Wojskowych", pojawił się na boisku tuż po przerwie i miał asystę drugiego stopnia przy bramce Huberta Jasiaka.

U-16: Polska Irlandia Północna 3:0 (1:0)
Pruszko (4. min.), Jasiak (72. min.), Dziewiatowski (90. min. – k.)

Polska (skład wyjściowy): Jeleń – Kriegler, Potulski, Waligóra (46' Leszczyński), Mazurek, Borkowski, Pruszko, Dziewiatowski, Kuczyński, Izunwanne, Popielec.