News: Wyniki reprezentacji młodzieżowych

U-18: Wygrana z Finlandią, grali Kochański, Tomasiewicz i Bartczak

Źródło: 90minut.pl

03.04.2014 20:18

(akt. 22.12.2018 11:15)

Reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 2:0 w swoim drugim meczu towarzyskim z rówieśnikami z Finlandii. Bramki zdobyli Przemysław Kamiński i Adam Buksa. W spotkaniu wzięli udział legioniści - Wojciech Kochański przebywał na murawie 45 minut, zaś Grzegorz Tomasiewicz i Robert Bartczak po 27 minut. W pierwszym spotkaniu rozegranym 1 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim padł remis 3-3.

Polska - Finlandia 2:0
Bramki: Przemysław Kamiński 28', Adam Buksa 90'

Polska: Maksymilian Stryjek - Damian Ciechanowski, Przemysław Kamiński, Jan Bednarek (46' Wojciech Kochański), Kamil Dankowski (76' Damian Garbacik) - Mateusz Grzybek (62' Paweł Stolarski), Chris Jastrzembski (62' Damian Rasak), Korneliusz Sochań (63' Grzegorz Tomasiewicz), Michał Gałecki, Jakub Łukowski (62' Robert Bartczak) - Adam Buksa