Piotr Szydłowski

Źródło:

24.04.2007 21:24

(akt. 23.12.2018 10:57)

W spotkaniu towarzyskim drużyn do lat 19, reprezentacja Polski zremisowała w Legionowie z Turcją 2-2. Pełne 90 minut z orzełkiem na piersi rozegrali w tym meczu dwaj legioniści - <b>Maciej Gostomski</b> oraz <b>Maciej Korzym</b>. Ten drugi w 88. minucie wpisał się na listę strzelców po dobitce własnego strzału z rzutu karnego. Tym samym, "Korzeń" zapewnił "biało-czerwonym" remis w tym spotkaniu.
Pierwszego gola dla Polski w 63. minucie spotkania zdobył Kamil Radulj. Reprezentacja Polski wystąpiła w następującym składzie: 1. Maciej Gostomski, 2. Grzegorz Piesio, 3. Piotr Kasperkiewicz, 4. Łukasz Uszalewski, 16. Krzysztof Czabański (71, 13. Przemysław Makarewicz), 6. Grzegorz Goncerz (80, 15. Damian Szałas), 7. Karol Kostrubała, 8. Mateusz Cetnarski (46, 14. Kamil Radulj), 9. Mateusz Jeleń (46, 17. Szymon Lewicki), 10. Maciej Korzym, 11. Mateusz Broź. Również dziś PZPN ogłosił nazwiska zawodników powołanych na konsultację szkoleniową kadry U-20, a także wybrańców trenera zespołu U-15 na dwumecz z rówieśnikami z Rosji. I tak na konsultację rocznika 1987 wybierze się zawodnik Legii, Artur Jędrzejczyk, natomiast wśród kadrowiczów rocznika 1992 znalazł się inny młody zawodnik stołecznego klubu, Jakub Chrostowski.