U-19: Polska przegrała z Cyprem

Źródło: 90minut.pl

06.11.2012 18:23

(akt. 10.12.2018 12:59)

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała z Cyprem 0:3. Bramki strzelili Adamos Andreou, Minas Antoniou oraz Dafid Neofytou. W pierwszym składzie na murawę wyszedł obrońca Legii Mateusz Żebrowski, którego w 66. minucie zmienił Marcin Flis z GKS-u Bełchatów. Od początku drugiej połowy występował także drugi podopieczny Dariusza Banasika, Kamil Kurowski, który na boisku pojawił się w miejsce Kamila Zielińskiego z Pogoni Szczecin. W czwartek obie ekipy zmierzą się ponownie.

Cypr - Polska 3:0 (2:0)
Bramki: Adamos Andreou 40', Minas Antoniou 44' (k.), Dafid Neofytou 75'

Polska: Amadeusz Skrzyniarz - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Radosław Robakowski, Bernard Powszuk - Mateusz Żebrowski (66' Marcin Flis), Alan Uryga, Adrian Cierpka (46' Szymon Kapelusz), Bartosz Biel (80' Konrad Mularczyk) - Norbert Neumann, Kamil Zieliński (46' Kamil Kurowski)