U-20: Porażka z Rumunią, grali legioniści

Źródło: Legia.Net, 90minut.pl

11.11.2021 18:55

(akt. 11.11.2021 19:09)

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała 1:2 z Rumunią w wyjazdowym spotkaniu Elite League. Bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz, rozegrał cały mecz. Zawodnik mistrzów Polski, Kacper Skibicki, pojawił się na murawie w 74. minucie. Z kolei Maciej Rosołek, który jest wypożyczony ze stołecznego klubu do I-ligowej Arki Gdynia, grał do 63. minuty i został zmieniony.

Rumunia - Polska 2:1 (1:1)
Radaslavescu (33. min.), Mustaca (80. min.) - Struski (45. min. - k.)

Żółte kartki: Birzu - Marczuk, Struski, Szcześniak, Skibicki.

Rumunia: Hindrich - Grosu, Birzu (79' Dutu), Buta, Salceanu - Cristea, Perianu, Grameni - Suciu (70' Mustaca), Radaslavescu (70' Panoiu), Baiaram (79' Bani).

Polska: Tobiasz - Radkowski (46' Szcześniak), Łopata, Tkocz - Marczuk (74' Skibicki), Struski (63' Kałuziński), Czyż, Rosołek (63' Myszor), Pyrka (16' Śliwa), Maćkowiak (63' Palacz) - Mas (72' Turski).