U-20: Wygrana z Włochami, Tobiasz obronił rzut karny

Źródło: 90minut.pl

07.06.2022 19:40

(akt. 07.06.2022 20:52)

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja Polski U-20 wygrała 1:0 z Włochami w wyjazdowym meczu Elite League. Bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz, zagrał w pierwszej połowie i w przerwie został zmieniony. W 16. minucie wybronił uderzenie Simone Panady z rzutu karnego.

U-20: Włochy – Polska 0:1 (0:0)
Tkocz (90. min.)

Żółte kartki: Panada – Pyrka, Peda, Biegański.

Włochy: Sorrentino (87' Garofani) – Barbieri (90' Savona), Pio Riccio (87' Papetti), Mura (90' Cavuoti), Ruggeri (74' Cittadini) – Milanese (74' Florenzi), Panada (90' Di Stefano), Sekulov (46' Mercati) – Cudrig (46' Tongya), Da Graca (74' Bonfanti), Desogus

Polska: Tobiasz (46' Bieszczad) – Szymański, Peda, Tkocz – Marczuk (85' Talar), Gerbowski (46' Rakoczy), Biegański, Walicki (64' Cielemęcki), Ibe-Torti (64' Iskra) – Szymczak (78' Kocyła), Pyrka (78' Stępień).

W 16. minucie Simone Panada (Włochy) nie wykorzystał rzutu karnego (Kacper Tobiasz obronił).