News: U-20: Żyro strzela, występy Szumskiego, Wolskiego i Furmana

U-20: Żyro strzela, występy Szumskiego, Wolskiego i Furmana

Marcin Szymczyk, Piotr Jóźwiak

Źródło: 90minut.pl

12.10.2011 17:53

(akt. 12.12.2018 23:21)

<p>Podopieczni trenera Janusza Białka przegrali z Włocham 1:3 (1:0). Była to czwarta seria gier Turnieju Czterech Narodów. Mecz dość niespodziewanie rozpoczął się po myśli Polaków - po upływie pierwszego kwadransa do siatki rywali trafił Michał Żyro. Biało-czerwonym udało się utrzymać prowadzenie do przerwy, jednak w 2. połowie powróciły koszmary z Pruszkowa (słabe zawody przeciw Szwajcarii). Po zmianie stron Squadra Azzurra poprawiła celowniki i za sprawą dwóch goli Giacomo Barretty oraz bramki Karima Laribiego zasłużenie dopisała sobie kolejne 3 punkty w tabeli. Tymczasem młodzi Polacy wciąż pozostają bez choćby punktu...</p>

Włochy - Polska  3:1
14' (0:1) Michał Żyro
64' (1:1) Karim Laribi
81' (2:1) Giacomo Beretta
90' (3:1) Giacomo Beretta