Celhaka Muci

U-21: Albania przegrała z Czechami, grali Muci i Celhaka

25.03.2022 20:52

(akt. 25.03.2022 21:46)

Reprezentacja Albanii U-21 przegrała u siebie 0:1 z Czechami w meczu eliminacji mistrzostw Europy. W wyjściowym składzie pojawiło się dwóch zawodników Legii Warszawa – Ernest Muci i Jurgen Celhaka. Obaj piłkarze rozegrali całe spotkanie.

Jeśli chodzi o Ernesta Muciego, to przed przerwą, po faulu na nim, żółtą kartkę ujrzał Michal Fukala. Z kolei po godzinie rywalizacji zawodnik z rocznika 2001 oddał niezły, płaski strzał z prawej strony pola karnego na bliższy słupek, ale bramkarz Czech był na posterunku. Od 82. minuty Muci był kapitanem zespołu, a parę chwil później został ukarany żółtym kartonikiem.

U-21: Albania – Czechy 0:1 (0:1)