U-21: Hiszpania 2-0 Polska

Źródło: 90minut.pl

04.09.2009 21:03

(akt. 17.12.2018 06:16)

Reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez trenera <b>Andrzeja Zamilskiego</b> przegrała na wyjeździe ze swoimi rówieśnikami z Hiszpanii 0-2 (0-1) w drugim meczu w eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy U-21. Pierwszy gol dla Hiszpanów padł już w 7. minucie, a strzelcem bramki był zawodnik RC Celta de Vigo - José Luis Sanmartín Mato. Kolejnej bramki gospodarze doczekali się w drugiej połowie meczu. Tym razem trafieniem popisał się Daniel Parejo Muñoz, który jest zawodnikiem Getafe CF. Cały mecz zagrał <b>Maciej Rybus</b>, a od 63 minuty na boisku przebywał <b>Ariel Borysiuk</b>.
Szanse Polaków na zdobycie punktów zostały pogrzebane, kiedy z boiska za drugą żółtą kartkę został wyrzucony Grzegorz Krychowiak. Następnym rywalem polskich młodzieżowców będzie Finlandia. Mecz odbędzie się 8 września o godz. 18:45 w Grodzisku Wielkopolskim. Hiszpania - Polska 2:0 7' ( 1:0 ) Jose Luis Sanmartin Mato 58' ( 2:0 ) Daniel Parejo Munoz Polska: Wojciech Szczęsny - Mariusz Gancarczyk, Maciej Sadlok, Kamil Glik, Adam Marciniak - Patryk Małecki (90' Kamil Wilczek), Grzegorz Krychowiak, Mateusz Cetnarski (63' Ariel Borysiuk), Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Artur Sobiech (71' Mateusz Siebert) Żółte kartki: Parejo Munoz - Krychowiak, Małecki, Sobiech, Borysiuk Czerwona kartka: Grzegorz Krychowiak (66 minuta)