Cezary Miszta

U-21: Polska wysoko wygrała z Niemcami, występ Miszty

12.11.2021 20:08

(akt. 12.11.2021 20:16)

Młodzieżowa kadra Polski wygrała na wyjeździe 4:0 z Niemcami w kwalifikacjach do Euro U-21. Cały mecz w bramce biało-czerwonych rozegrał bramkarz Legii Warszawa, Cezary Miszta.

W końcówce pierwszej połowy Cezary Miszta został ukarany żółtą kartką za grę na czas. W 54. minucie 20-latek popisał się kapitalną interwencją - wybronił mocne uderzenie Jonathana Burkardta z 6. metra w kierunku bliższego słupka. Po godzinie rywalizacji, zawodnik stołecznego klubu świetnie obronił uderzenie Yannika Keitela z głowy.

Niemcy – Polska 0:4 (0:3)

Benedyczak (5. min. 12. min.), Skóraś (15. min.), Kozłowski (90. min.)

Żółte kartki: Stiller - Miszta, Bejger, Kruk, Gruszkowski

Czerwona kartka: Mbow (19. min., Niemcy, bezpośrednia)

Polska: Miszta – Gruszkowski, Bejger, Kruk, Kiwior – Bogusz, Poręba, Kamiński – Zalewski (62' Kozłowski), Benedyczak (69' Śpiewak), Skóraś (84' Żukowski)

Niemcy: Philipp – Mbom, Mai, Thiaw, Netz (64' Leweling) – Keitel, Stiller (90' Martel), Thielmann (46' Kotchap) – Schade, Shuranov (25’ Massimo), Burkardt.