U-21: Rumunia - Polska 2:1

Źródło: 90minut.pl

17.11.2009 16:10

(akt. 16.12.2018 21:55)

W spotkaniu towarzyskim rozegranym w Chiajnie reprezentacja Polski do lat 21 przegrała z Rumunią 1:2. Bramkę dla Polski zdobył w 69. minucie z rzutu wolnego Sebastian Tyrała. Dla rywali trafiali Liviu Ganea w 50. minucie i Florin Gardos w 88. minucie. W 62. minucie na boisku pojawił się młody piłkarz Legii Damian Zbozień i zdążył obejrzeć żółtą kartkę.

Rumunia - Polska 2:1
50' (1:0) Liviu Ganea
69' (1:1) Sebastian Tyrała
88' (2:1) Florin Gardos

żółte kartki: Melinte, Mladen, Parvulescu - Augustyn, Zbozień

Rumunia: Cezar Lungu (82' Catalin Straton) - Alexandru Matel (69' Ionuț Neagu), Paul Papp, Sebastian Mladen (75' Florin Gardos), Cristian Melinte - Andrei Ionescu (77' Calin Cristea), Alexandru Achim (59' Constantin Gangioveanu), Erik Bicfalvi (80' Gheorghe Grozav), Paul Parvulescu (64' Cornel Rapa) - Denis Alibec (46' Liviu Ganea), Lucian Raduta.

Polska:Michał Gliwa - Adrian Basta (62' Damian Zbozień), Błażej Augustyn, Mateusz Kamiński, Dawid Kubowicz - Sebastian Tyrała, Adam Matuszczyk, Mateusz Cetnarski (46' Marcin Pietrowski), Paweł Kal (46' Michał Janota) - Marcus Piossek (62' Marcin Budziński), Piotr Grzelczak.