Cezary Miszta

U-21: Siedem goli w meczu z Arabią, grał Miszta

26.03.2021 14:52

(akt. 26.03.2021 15:03)

Cezary Miszta zagrał w młodzieżowej reprezentacji Polski, która wygrała aż 7:0 w sparingu z Arabią Saudyjską U-20, w hiszpańskim San Pedro del Pinatar. Bramkarz Legii Warszawa wystąpił w pierwszej połowie, a w przerwie został zmieniony przez golkipera Jagiellonii Białystok, Xaviera Dziekońskiego.

W poniedziałek, 29 marca, biało-czerwoni zmierzą się z młodzieżową reprezentacją Austrii, w meczu towarzyskim.

Polska U-21 – Arabia Saudyjska U-20 7:0 (2:0)

Żurawski (7. min.), Walukiewicz (45. min.), Benedyczak (57. min., 80. min. - k., 90. min.), Kubica (68. min.), Marchwiński (70. min.)

Polska w I połowie: Miszta - Kiwior, Walukiewicz, Kruk - Kamiński, Żurawski, Bogusz, Praszelik, Karbownik - Białek, Szymczak

Polska w II połowie: Dziekoński - Kubica, Paluszek, Nawrocki - Szelągowski, Biegański (78' Pleśnierowicz), Marchwiński, Smoliński (78' Łęgowski), Grabowski - Benedyczak, Kocyła