
Upadł temat Brozia, Wasilewski chce do Legii
22.02.2013 13:30
(akt. 04.01.2019 13:11)
Do czwartku potrwa okienko transferowe w Polsce. Czy Legia dokona jeszcze jakiegoś transferu? Wczoraj władze naszego klubu złożyły ofertę Widzewowi i Łukaszowi Broziowi. O ile łódzcy działacze przystali na propozycję Legii, o tyle warunki finansowe stawiane przez piłkarza były zbyt wysokie i temat jego przejścia na Łazienkowską upadł. Z tego samego powodu do Warszawy nie trafił Marcin Wasilewski. Co ciekawe obrońca teraz zmienił zdanie, obniżył swoje żądania finansowe i chce trafić do Legii. Pytanie, czy po tym jak trafił do nas Tomasz Jodłowiec, nie jest już za późno? Przekonamy się wkrótce.

Jan Ziółkowski zdecydowany na Premier League. Inne oferty odrzucone

Pierwsza liga dopytuje o piłkarza Znicza

Nowy kontrakt Hamzy Abdelkarima. Barcelona inwestuje w młodego Egipcjanina

Manchester United blisko głośnego transferu

Szokujące informacje z Wisły Płock: prezes, trener i dyrektor sportowy...

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.