Uraz Johanssona

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

19.01.2022 13:54

(akt. 19.01.2022 23:45)

Mattias Johansson przedwcześnie zszedł z boiska w sparingu Legii z FK Krasnodar (2:1) na zgrupowaniu w Dubaju. Szwed ucierpiał w starciu z Grzegorzem Krychowiakiem, miał rozciętą skórę na twarzy. W 27. minucie zmienił go Lindsay Rose.

Jak się okazało później, uraz nie okazał się poważny. Zawodnika opatrzono i zatamowano krwotok. W 60. minucie rywalizacji Johansson … wrócił do gry, zastąpił Jakuba Kwiatkowskiego.

– Mam nadzieję, że nic mu nie jest, więcej będzie wiadomo dopiero jutro rano. To dla mnie, osobiście, najważniejsza kwestia, bo od początku obozu mieliśmy problemy. Na starcie zgrupowania brakowało kilku zawodników, którzy zaczęli wracać. Z dnia na dzień wygląda to lepiej i nie chcemy, aby coś się w tym względzie zmieniało. Bardzo ważne i zawsze trochę ryzykowne jest to, że przy takim natężeniu pracy mierzy się z takim wymagającym rywalem i gra się agresywnie. Wtedy jest większa podatność na kontuzje. Wierzę, że faktycznie obyło się bez urazu – dodał trener Vuković.

Relacje z przygotowań Legii do rundy wiosennej - informacje, foto i wideo

Polecamy

Komentarze (35)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.