Sebastian Szymański

Uraz Sebastiana Szymańskiego

20.11.2018 19:33

(akt. 02.12.2018 11:21)

Sebastian Szymański wystąpił w reprezentacji Polski do lat 21 w spotkaniu z Portugalią. Zawodnik Legii Warszawa zdobył bramkę na 3:0, ale w 69. minucie opuścił boisko z powodu urazu. Pomocnik schodził z murawy trzymając opatrunek na wysokości mięśnia dwugłowego prawego uda. Na placu gry Szymańskiego zastąpił Kamil Jóźwiak.

Na ten moment nie ma informacji dotyczących tego, jak poważny jest uraz zawodnika Legii. Po ostatnim gwizdku sędziego Szymański wbiegł jednak na boisko cieszyć się razem z pozostałymi zawodnikami. Nic nie wskazuje, by problemy z drugiej połowy miały wykluczyć zawodnika Legii z gry.