Redaktor Redakcja Legia.Net

Redakcja Legia.Net

25.11.2020 14:30

(akt. 25.11.2020 14:58)

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski legioniści zmierzą się w Łodzi z Widzewem. Nasz partner, legalny polski bukmacher – TOTALbet, oferuje kurs 1.33 na wygraną legionistów. Rejestracja z kodem LEGIANET – dodatkowy bonus na start!

Remis w regulaminowym czasie, to kurs 4.50, a wygrana Widzewa – 7.80. Oba zespoły spotkały się na tym etapie Pucharu Polski przed rokiem. Legia wygrała 3:2, prowadziła już 2:0, ale gospodarze wyrównali. Zwycięską bramkę zdobył Igor Lewczuk.

ZAŁÓŻ KONTO W TOTALBET Z KODEM LEGIANET I ZYSKAJ DODATKOWY BONUS

Legia w Pucharze Polski rywalizowała z Widzewem już 7 razy – bilans ma idealny, czyli komplet zwycięstw, 15 strzelonych goli, 5 bramek straconych. Widzew w I lidze zajmuje dopiero 12. miejsce, wygrał tylko 1 z 5 ostatnich meczów. Wszystkie te spotkania kończyły się wynikiem poniżej 2,5 gola. Kurs na to zdarzenie w TOTALbet wynosi 1.97. Na to, że w meczu 1/16 finału Pucharu Polski padną 3 lub więcej bramki – 1.72.

W TOTALbet można także typować, czy w tym spotkaniu będzie dogrywka. Kurs na to, że będzie, wynosi 4.20. Na to, że rozstrzygnięcie padnie w regulaminowym czasie – 1.16.

Warto zastanowić się nad typem, że Legia będzie prowadzić do przerwy i wygra spotkanie. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.82. Stołeczny zespół nie stracił bramki w 3 z 4 ostatnich meczów. Kurs na to, że tylko jedna (lub żadna) drużyna strzeli gola, wynosi w TOTALbet1.70. Widzew zdobywał bramkę tylko w 2 z 5 ostatnich meczów ligowych. Choć należy pamiętać, że Legia wystąpi w mocno zmienionym składzie.

Pełną ofertę zakładów na mecz Widzew – Legia znajdziecie tutaj.