Wisła Płock - Legia Warszawa 1:1 (pd. 1:2)

23.09.2008 20:00

(akt. 19.12.2018 20:36)

Legia Warszawa awansowała do 1/8 Pucharu Polski pokonując dzisiaj w Płocku miejscową Wisłę. Po regulaminowych 90 minutach gry na stadionie im. Kazimierza Górskiego utrzymywał się wynik remisowy po golu Bartosza Wiśniewskiego w 21. minucie dla gospodarzy oraz wyrównaniu Maciej Iwańskiego w 79. minucie. O awansie Legii zadecydowała dogrywka, w której na listę strzelców stołecznej drużny wpisał się ponownie "Ajwen". Rozgrywający "Wojskowych" wykorzystał w 103. minucie rzut karny podyktowany za faul Mihailovicia na <b>Mikelu Arruabarrenie</b>. <br> - <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=383 class=link>Relacja z meczu - "Na kłopoty Iwański"</a><br> - <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=383 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a>
Wisła Płock - Legia Warszawa 1:1 (pd. 1:2) Wiśniewski (21. min.) - Iwański (79. min. i 103. min.-karny) Żółte kartki: Jugović i Mihailović (Wisła) oraz Vuković, Choto i Radović (Legia) Wisła: Melon - Mihailović, Jarczyk, Sielewski, Chwastek - Adamski, Mierzejewski (73' Żytko), Grzeszczyk (106' Grudzień), Wiśniewski - Majkowski, Jugović (79' Gęśla) Legia: Skaba - Szala, Choto, Astiz, Kiełbowicz - Rybus, Giza, Ekwueme (72' Iwański), Vuković, Edson (67' Radović) - Grzelak (76' Arruabarrena)