Wypożyczeni: Bramka Sanogo

03.09.2018 09:00

(akt. 21.12.2018 15:17)

W poprzednim tygodniu powody do radości mógł mieć Vamara Sanogo, który strzelił gola dla Zagłębia i dołożył cegiełkę do remisu z Arką. Poza tym, zwycięstwo odniosła ekipy Sadama Sulley’a, Briana Iloskiego oraz Mateusza Żyry. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley, Brian Iloski (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin pokonał u siebie 2:0 Podbrezovą. Ghańczyk wszedł na plac w 83. minucie, z kolei Amerykanin – przez całe spotkanie – nie podniósł się z ławki.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie zremisowali na wyjeździe 2:2 z Arką Gdynia. Francuz strzelił gola z rzutu karnego tuż przed przerwą, a boisko opuścił dopiero w doliczonym czasie gry. Napastnik Zagłębia, w pierwszej połowie, został napomniany żółtym kartonikiem przez arbitra.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin)  Zagłębie przegrało 0:2 z Miedzią Legnica. Moneta nie znalazł się w kadrze meczowej, jednak zanotował 68. minut w starciu trzecioligowych rezerw ze Stalą Brzeg (4:3).

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice)  „Jodła” nie mógł zaprezentować swoich umiejętności na boisku, ponieważ zmaga się z kontuzją. Gliwczanie zremisowali 1:1 z Lechem Poznań.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom)   Radomiak bezbramkowo zremisował ze Stalą Stalowa Wola. Kochalski całą potyczkę oglądał z ławki rezerwowych.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) – Stomil przegrał 0:2 z Rakowem w Częstochowie. Góral biegał po murawie do 82. minuty. Kolejne spotkanie olsztynianie rozegrają dopiero 13 września z Wartą Poznań. Mecz z GKS-em 1926 Jastrzębie zostało przełożone z powodu powołania „Góriego”, oraz Jakuba Mosakowskiego, do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Zespół Kopczyńskiego rozgrywki ligowe zacznie pod koniec października. Pierwszym rywalem  Wellington będzie Newcastle Jets.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) – Ekipa Mydlarza musiała uznać wyższość Znicza Biała Piska (1:3). Pomocnik wystąpił w podstawowym składzie i opuścił murawę w 65. minucie.

Michał Król (Wisła Puławy) – Wisła, w tamtym tygodniu, rozegrała dwa spotkania - ze Stalą Kraśnik (4:2) oraz Motorem Lublin (0:0). "Króli" nie zagrał w pierwszej potyczce, natomiast zaliczył pełne 90 minut z Motorem.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica) – Ekipa z Legnicy pokonała u siebie Zagłębie Lubin, z kolei Żyro oglądał konfrontację z wysokości trybun.

Tin Matić (NK Zadar) – Zadar przegrał na własnym terenie 0:2 z Sibenikiem. 20-letni Chorwat wszedł na murawę w 77. minucie zastępując Antonio Repicia.