Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

26.11.2018 08:55

(akt. 02.12.2018 11:21)

W poprzednim tygodniu bramkę dla Zemplina Michalovce zdobył Sadam Sulley. Co więcej, gola dla trzecioligowych rezerw Zagłębia Lubin strzelił Łukasz Moneta. Pełne spotkanie, po niedawnej kontuzji, rozegrał z kolei Tomasz Jodłowiec. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (MFK Zemplin Michalovce)– Zemplin wygrał na wyjeździe 4:2 z FK Senica. Iloski i Nawotka, całą konfrontację oglądali z ławki. Ghańczyk natomiast zameldował się na murawie w 76. minucie, przy wyniku remisowym, i w końcówce wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Gliwiczanie bezbramkowo zremisowali na własnym terenie z Zagłębiem. Jodłowiec rozegrał pełne spotkanie, z kolei Francuz walczył na boisku do 62. minuty. Warto dodać, iż „Jodła” wrócił do składu po kontuzji i – na środku – pola zastąpił Patryka Dziczka.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin)  „Monet” pojawił się w wyjściowym składzie w zwycięskim spotkaniu z ruchem Radzionków (3:0). Wypożyczony legionista strzelił pierwszego gola w meczu.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica) – Beniaminek Ekstraklasy przegrał w Szczecinie z Pogonią 0:2. Żyro nadal jest jednak kontuzjowany.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom)   Radomiak zremisował na wyjeździe 2:2 z GKS-em Bełchatów. Młody golkiper przez całe spotkanie bronił dostępu do własnej bramki.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Wellington przegrał 1:3 z Adelaide United. „Kopa” zameldował się w wyjściowej „jedenastce” i został zmieniony po 65 minutach.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) –  Stomil przegrał w Olsztynie 0:2 z Podbeskidziem. „Góri” biegał po placu gry przez 65 minut.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek), Tin Matić (NK Zadar)– „Mydli” i spółka, do rozgrywek ligowych, wracają w przyszłym roku. Drużyna Maticia wznowi sezon z kolei na początku marca.

Michał Król (Wisła Puławy) Puławianie pokonali 2:0 Avię Świdnik w półfinale rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Lublin. Król nie pojawił się jednak na boisku, na jego pozycji występował Karol Barański. W finale Wisła zmierzy się u siebie z Motorem Lublin.