Wypożyczeni: Czyste konto Kikolskiego

27.02.2023 11:00

(akt. 27.02.2023 01:44)

Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) zachował czyste konto w pierwszym meczu o stawkę w 2023 roku, z kolei Patryka Pierzaka (Górnik Łęczna) zabrakło w kadrze na spotkanie ligowe z powodu nadmiaru żółtych kartek. Zapraszamy na zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Jordan Majchrzak (napastnik; rocznik 2004; AS Roma) – W niedzielę Roma zremisowała 1:1 z Torino w Primaverze (U-19). Majchrzak oglądał mecz z ławki rezerwowych.

Joel Abu Hanna (stoper/lewy obrońca; rocznik 1998; Lechia Gdańsk; Ekstraklasa) – Lechia przegrała u siebie 1:3 z Radomiakiem. Abu Hanna oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Bartłomiej Ciepiela (środkowy pomocnik; rocznik 2001; Stal Mielec; Ekstraklasa) – Stal uległa u siebie 0:1 Górnikowi Zabrze. Ciepiela wszedł na boisko w 80. minucie. Przebiegł 1.49 km, miał 2 podania (1 celne), 1 dośrodkowanie i 1 sprint.

Gabriel Kobylak (bramkarz; rocznik 2002; Radomiak Radom; Ekstraklasa) – Radomiak zwyciężył na wyjeździe 3:1 Lechię Gdańsk. Kobylak, który zachował wcześniej 4 czyste konta z rzędu, zagrał cały mecz, obronił 2 strzały, miał 24 podania (6 celnych). Młodzieżowiec stracił gola (pierwszego w br.) z rzutu karnego, sprokurowanego przez Franka Castanedę.

Kacper Skibicki (skrzydłowy; rocznik 2001; GKS Tychy, I liga) – GKS przegrał na wyjeździe 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Skibicki znalazł się w podstawowej jedenastce, rywalizował do 65. minuty, wtedy zastąpił go Jan Biegański. Po niecałym kwadransie uderzył nad poprzeczką, podobnie było kilka chwil po rozpoczęciu drugiej połowy. Tuż przed przerwą skrzydłowy został napomniany żółtą kartką za faul w środku pola na Krzysztofie Drzazdze, który zabierał się do kontry.

Ramil Mustafajew (skrzydłowy; rocznik 2003; Stal Rzeszów; I liga) – Stal przegrała 0:2 z Ruchem Chorzów. Mustafajew pojawił się na murawie w 66. minucie.

Patryk Pierzak (środkowy pomocnik; rocznik 2003; Górnik Łęczna, I liga) – Łęcznianie przegrali na wyjeździe 0:1 z Resovią. Pierzaka zabrakło w kadrze meczowej, ponieważ pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Nikodem Niski (prawy obrońca; rocznik 2002; Resovia; I liga) – Resovia pokonała u siebie 1:0 Górnika Łęczna. Niski obserwował grę z ławki rezerwowych.

Maciej Kikolski (bramkarz; rocznik 2004; Pogoń Siedlce; II liga) – Pogoń zwyciężyła u siebie 3:0 Garbarnię Kraków na starcie rundy wiosennej. Kikolski wystąpił od początku do końca rywalizacji, zachowując 5. czyste konto w sezonie i zarazem 4. z rzędu.

Jakub Czajkowski (lewy obrońca; rocznik 2002; Wisła Puławy; II liga) – Wisła bezbramkowo zremisowała z Siarką Tarnobrzeg w pierwszym, oficjalnym meczu w 2023 roku. Czajkowski obserwował spotkanie z ławki.

Kacper Imiołek (lewy wahadłowy; rocznik 2003; Pogoń Grodzisk Mazowiecki; III liga) – Pogoń wygrała kontrolnie 1:0 z rezerwami Jagiellonii Białystok przed wznowieniem rozgrywek III ligi. Imiołek nie wystąpił w sparingu z powodu kontuzji, której doznał na treningu. Skręcił kostkę i lekko uszkodził więzozrost, chodzi o kulach.