Wypożyczeni głównie remisowali lub przegrywali

27.03.2011 12:25

(akt. 14.12.2018 16:51)

Mimo spotkań reprezentacji narodowych, tempa nie zwalniają niższe ligi w Polsce. Na zapleczu Ekstraklasy grali legioniści wypożyczeni do innych klubów. Z niezłej strony pokazał się Jakub Kosecki, którego ŁKS bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań. Dalej kłopoty z certyfikatem ma Kostiantyn Machnowskyj w Obołoni Kijów."Ruski" nie może grać i prawdopodobnie nie będzie mógł. Jedynie Piotr Augustyniak mógł cieszyć się ze zwycięstwa swojej ekipy, ale on sam nawet nie pojawił się na murawie. Poniżej szczegóły.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Przez cały mecz przebywał na murawie. Jego ŁKS znowu tylko zremisował z Warta Poznań 0:0. "Kosa" został również ukarany żółtą kartką.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Nie pojawił się na boisku, a jego drużyna wygrała 4:0 z Dębem Dębno.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - Nie zagrał w barwach Zawiszy, która uległa na wyjeździe Miedzi Legnica 0:1. W barwach gospodarzy wystąpił były gracz Legii, Tomasz Jarzębowski i to właśnie "Jarza" strzelił jedyną bramkę tego spotkania.

Kostiantyn Machnowskyj (Obołoni Kijów) - Na Ukrainie rozgrywki również mają przerwę reprezentacyjną. Kostia nie może grać z powodu kłopotów z jego kartą zawodniczą, a Obolon kolejny mecz rozegra z Arsenalem Kijów.

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Zagrał od pierwszej do ostatniej minuty przeciwko Pogoni Szczecin 1:1. W trakcie meczu ujrzał żółtą kartkę.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Tylko dziesięć minut przebywał na murawie. W 80. minucie wszedł za strzelca bramki dla "Portowców" Adama Frączczaka.

Maciej Górski (GKP Gorzów Wielkopolski) - Został zmieniony w 63. minucie przez Przemysława Łudzińskiego, a jego klub poległ z Górnikiem Polkowice 0:1.

Adam Banasiak (GKP) - Tradycyjnie pojawił się w pierwszym składzie i grał przez cale spotkanie.

Radosław Mikołajczak (GKP) - Wszedł  na boisko w 63. minucie gry. Był zmiennikiem Łukasza Małkowskiego.