Wypożyczeni: Gol Adama Banasiaka

18.04.2011 15:35

(akt. 14.12.2018 13:38)

Adam Banasiak zdobył gola przeciwko GKS-owi Katowice na zapleczu Ekstraklasy. Oprócz niego w barwach GKP Gorzów zagrali wszyscy wypożyczeni z Legii gracze. Na boiskach nie pojawili się jedynie Radosław Mikołajczak oraz Kostiantyn Machnowskyj. Miejsce w podstawowym składzie Zawiszy stracił za to Piotr Wasikowski. Bydgoszczanie wygrali jednak 3:0 z Chojniczanką. Poniżej szczegóły.

Damian Zbozień  (Sandecja Nowy Sącz) - Młody obrońca zagrał całe spotkanie z Górnikiem Polkowice 3:0.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - W pierwszym pojedynku pod opieką Adama Topolskiego zagrał od 78. minuty, a Zawisza pokonała Chojniczankę 3:0.

Radosław Mikołajczak  (GKP Gorzów Wielkopolski) -  Nie zagrał w zremisowanym przez GKP spotkaniu 3:3 z GKS-em Katowice

Adam Banasiak (GKP) - Zszedł z boiska w 65. minucie spotkania z GKS Katowice. Banasiak zdobył bramkę w pierwszym kwadransie gry, podwyższając wynik spotkania na 2:0.

Maciej Górski (GKP) - Przez całe spotkanie przebywał na murawie.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Grał przez 64 minuty przeciwko Warcie Poznań. "Portowcy" na wyjeździe wygrali 2:1, a Majkowski zaliczył asystę.

Kostia Machnowskyj (Obolon Kijów) - Nie zagrał w meczu Obolonu zremisowanym z Karpatami Lwów 1:1.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Grał do 61. minuty meczu z MKS-em Kluczbork (1:1).

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Kotwica wygrała z Orlętami Reda 3:1, Augustyniak nie pojawił się na boisku.