Wypożyczeni: Grało tylko dwóch...

25.09.2011 22:14

(akt. 13.12.2018 02:42)

<p>Słabo powodzi się wypożyczonym legionistom. Aż trzech Wojskowych leczy kontuzje, a mowa o Damianie Zboźniu, Wojciechu Lisowskim i Radosławie Mikołajczaku. Od pierwszej minuty grali tylko Jakub Chrostowski w Legionovii oraz Dawid Dzięgielewski w MKS-ie Kutno. Poniżej szczegóły.</p>

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - Damian pojawił się jedynie na trybunach obiektu przy ul. Sportowej. "Zboziu" nadal leczy uraz. GKS przegrał z Legią 0:2.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Wojtek nadal leczy kontuzję barku, której nabawił się w pojedynku z Pogonią Szczecin. Piast wygrał w 11. kolejce pierwszej ligi z Ruchem Radzionków 2:1. W zespole pokonanych wystąpił Piotr Rocki, a honorową bramkę dla ekipy Cidrów zdobył Mateusz Mak, którym swego czasu interesowała się Legia.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - "Banan" cały mecz z Termalicą Nieciecza przesiedział na ławce rezerwowych. Jego koledzy nie zaprezentowali się dobrze, przegrywając na wyjeździe 0:3.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Znicz zremisował na wyjeździe z Jeziorakiem Iława 0:0.

Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - Chrostowski przez 90 minut gry, puścił dwie bramki. Rywal wyrównującą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry. Ostatecznie Legionovia zremisowała 2:2 z warszawskim Ursusem.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - Nie zagrał w meczu z Ursusem Warszawa zremisowanym 2:2.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Mikołajczak nie znalazł się w kadrze na mecz z Rakowem Częstochowa z powodu kontuzji. Jego koledzy mimo, że prowadzili już 3:0, ostatecznie tylko zremisowali 3:3.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - MKS pokonał po dość jednostronnym meczu Hutnika Warszawa 3:0. Dzięgielewski grał do 89. minuty, kiedy zmienił go Bartosz Broniarek. Co ciekawe gracz, który wszedł za Dawida zdołał jeszcze w doliczonym czasie gry strzelić bramkę.