News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Huśtawka nastrojów Zbozienia i Cichockiego

12.05.2013 19:55

(akt. 04.01.2019 12:14)

W fantastycznym nastroju po meczu swojej drużyny musiał być Damian Zbozień, który zagrał przez kwadrans w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Piast najpierw przegrywał jedną bramką, żeby w pewnym momencie prowadzić 2:1. Śląsk wyrównał następnie po karnym wykonanym przez Stevanovicia, a ostatecznie przegrał 2:3 - Radosław Murawski trafił dla ekipy Marcina Brosza w czwartej minucie doliczonego czasu gry. W innym humorze może być Mateusz Cichocki - jego Dolcan prowadził 1:0 i przeważał w potyczce z Sandecją, a gola na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie Giel. Poniżej szczegóły.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Nie został powołany do kadry meczowej na spotkanie ze Śląskiem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice) - Cały mecz ze Śląskiem przesiedział na ławce rezerwowych.

Damian Zbozień (Piast Gliwice) - Wszedł na boisko w 76. minucie spotkania ze Śląskiem Wrocław, zastępując Rubena Jurado. "Zboziu" pojawił się na murawie przy stanie 2:2, po czerwonej kartce dla Pawła Oleksego, gdyż trener Marcin Brosz musiał załatać lukę w obronie. Legionista dwie minuty po wejściu na plac gry, mógł zdobyć bramkę po rzucie rożnym, ale piłka poszybowała obok bramki. Ostatecznie "Piastunki" wygrały 3:2 po trafieniu Radosława Murawskiego w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - Nie wszedł na boisko i cały mecz przesiadział na ławce rezerwowych. GKS wygrał z Pogonią 1:0, mimo że miał więcej sytuacji i mógł wygrać wyżej, ale między innymi rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Madej.

Marijan Antolović (Żeljeżnicar Sarajewo) - Żeljeżnicar bezbramkowo zremisował z Velezem Mostar na wyjeździe.

Cezary Michalak (Warta Poznań) - Michalak przez 90 minut przebywał na boisku. Defensor rozegrał niezłe spotkanie, ale Warta i tak przegrała 1:2 z Flotą Świnoujście.

Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - W 77. minucie wszedł na boisko w miejsce testowanego zimą w Młodej Legii, Grzegorza Arłukowicza. Kolejarz zremisował z Olimpią Grudziądz 0:0.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - Zagrał przez 90 minut meczu z Sandecją Nowy Sącz. Dolcan przeważał praktycznie przez całą potyczkę, a bramkę stracił dopiero w doliczonym czasie gry. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a "Cichy" dostał dodatkowo czwartą żółtą kartkę w tej rundzie, przez co nie będzie mógł zagrać w kolejnym spotkaniu z GKS Tychy.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - Jałocha przez cały pojedynek z Elaną Toruń stał między słupkami ekipy z Chojnic. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a golkiper wypożyczony z Legii puścił bramkę po strzale z rzutu karnego pod koniec czasu gry.

Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - Nie zagrał z Wisłą Płock.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - Drużyna Stromeckiego mierzyła się z liderem grupy wschodniej II Ligi, Wisłą Płock. "Stroma" zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu Adama Czerkasa do siatki rywali. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a Marcin został w 57. minucie zmieniony przez Bartłomieja Dołubiznę.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - Wigry bezbramkowo zremisowały na wyjeździe, z ostatnim w tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Widejko przebywał na boisku przez całe spotkanie.

Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - Nie pojawił się na murawie podczas spotkania ze Świtem.