Wypożyczeni: Kontuzja Lisowskiego, gol Banasiaka

14.08.2011 11:52

(akt. 13.12.2018 22:06)

<p>Kolejny tydzień przyniósł nam trzy wypożyczenia młodych legionistów. Paweł Broniszewski wspólnie z Jakubem Chrostowskim zawędrowali do Legionovii Legionowo. Z kolei Dawid Dzięgielewski będzie występował w MKS Kutno. W weekend bramkę na zapleczu Ekstraklasy zdobył Adam Banasiak, który strzelił gola z rzutu karnego na 1:1 w meczu z Wisłą Płock. Kontuzję odniósł Wojciech Lisowski, który musiał opuścić boisko w 41. minucie pojedynku Piasta z Pogonią. Więcej szczegółów poniżej. </p>

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - Mecz GKS-u Bełchatów z Lechem Poznań zamyka trzecią kolejkę Ekstraklasy. Jest duża szansa, że "Ciupaga" wyjdzie jutro na boisko w pierwszym składzie. Początek pojedynku o 18.30.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - "Banan" grał do 90. minuty zremisowanego 1:1 meczu z Wisłą Płock. Prawie pół godziny przed końcem, zdobył wyrównującego gola z rzutu karnego. W doliczonym czasie gry zmienił go Mykoła Drymluk.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - Wspólnie z Chrostowskim, dobrze zadebiutowali w Legionovii. Ich drużyna wygrała 2:0 z Bronią. Broniszewski wystąpił przez cały mecz.

Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - Młody bramkarz zagrał przez 90 minut przeciwko Broni Radom. Zachował czyste konto.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Znicz Pruszków pauzował w czwartej kolejce, grupy wschodniej II ligi.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Zagrał do 41. minuty spotkania z Pogonią Szczecin. Po brzydkim faulu Ediego Andradiny, musiał zejść z boiska i został odwieziony do szpitala. Wcześniej zanotował asystę przy pierwszym golu Wojciecha Kędziory. Ostatecznie Piast wygrał 2:1. Wstępna diagnoza mówi o zwichnięciu barku oraz czterech tygodniach przerwy. Wiadomo, że naszego defensora czeka jeszcze wizyta u specjalisty.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Radek zagrał w barwach Elany przez całe spotkanie, ale jego zespół i tak uległ 1:2 z MKS-em Kluczbork.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - Zagrał przez 90 minut przeciwko Radomiakowi Radom. Klub Dawida zremisował 1:1.