Wypożyczeni: Ostatnie podrygi legionistów w barwach GKP

10.04.2011 20:13

(akt. 14.12.2018 14:44)

Wiele mówi się o ostatecznym upadku GKP Gorzów. Nawet trener Gorzowian przyznaje, że klub może uratować jedynie cud. Póki co przeciwko Odrze wystąpiło dwóch legionistów: Maciej Górski oraz Adam Banasiak. Od początku zagrał również Kamil Majkowski, którego Pogoń zremisowała z Piastem Gliwice 1:1. Pewne miejsce w składzie Zawiszy Bydgoszcz nadal ma Piotr Wasikowski. Jego ekipa uległa jednak GKS-owi Tychy 0:1, a pracę stracił trener Maciej Murawski. Poniżej szczegóły.

Kostiantyn Machnowskyj (Obolon Kijów) - Tradycyjnie ze względu na brak dokumentów nie mógł zagrać w barwach swojego zespołu. Sam Obolon niespodziewanie pokonał na wyjeździe Szachtara Donieck 1:0.

Maciej Górski (GKP Gorzów Wielkopolski) - Wyszedł w pierwszym składzie na zwycięskie 3:1 spotkanie z Odrą Wodzisław Sląski. Został zmieniony w 84. minucie przez Pawła Wojciechowskiego.

Radosław Mikołajczak (GKP) - Nie pojawił się w składzie na pojedynek z Odrą.

Adam Banasiak (GKP) - Rozegrał cały mecz w barwach GKP Gorzów Wlkp.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Od początku spotkania występował w ekipie "Portowców". Pogoń zremisowała 1:1 z Piastem Gliwice, a "Majka" został zmieniony przez Daniela Wólkiewicza w 68. minucie meczu. Jedyną bramkę dla Szczecinian zdobył były legionista Adam Frączczak.

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Nie zagrał w zwycięskim pojedynku z Dolcanem Ząbki 2:1.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - Piotrek rozegrał 90. minut na obronie w drużynie Zawiszy. Bydgoszczanie przegrali z GKS-em Tychy 0:1, a pracę stracił trener Maciej Murawski.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Kotwica przegrała z rezerwami Lechii 0:1.