15.05.2011 17:05

(akt. 14.12.2018 09:37)

Tym razem zaprezentujemy państwu informację o wypożyczonych legionistach z dwóch kolejek. Niektórzy nasi piłkarze grali bowiem zarówno w środku tygodnia jak i w weekend. Nie będziemy już również umieszczać w zestawieniu Adama Banasiaka, Macieja Góskiego oraz Radosława Mikołajczaka. Wspomniana trójka wróciła już do Warszawy po tym jak upadłość ogłosił GKP Gorzów Wielkopolski. W weekend bohaterem ŁKS-u mógł zostać Kuba Kosecki, ale niestety mu się to nie udało. Zapraszamy lektury szczegółów.

Wtorek i środa

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Pogoń nie zagrała z GKP Gorzów Wielkopolski. Zespół, w którym jeszcze nie dawno grało trzech legionistów oddał mecz walkowerem.

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Zbozień rozegrał pełne spotkanie w barwach Sandecji. Gracz, który od lata ma występować w Legii został ukarany żółtą kartką. Jego zespół pokonał 2:1 Odrę Wodzisław. Jednego z goli strzelił znany z występów przy Łazienkowskiej - Marcin Chmiest.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Łódzki klub zremisował po przeciętnym meczu z Górnikiem Polkowice. "Kosa" zaliczył przeciętny występ i został zmieniony w 62. minucie. W jego miejsce na murawie pojawił się Marcin Smoliński.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - "Wasik" znowu nie znalazł się w składzie na mecz z Lechią Zielona Góra. Zespół Piotrka pokonał rywala 3:0.

Weekend

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Sandecja zremisowała z Górnikiem Łęczna 1:1. Obie bramki padły w pierwszym kwadransie gry. Zbozień był pewnym punktem defensywny zespołu z Nowego Sącza. Gola ponownie zdobył Marcin Chmiest.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Majkowski pojawił się na boisku w 62. minucie zmieniając Daniela Wólkiewicza. Pogoń zremisowała 0:0 z Ruchem Radzionków. Rywale mocno bronili się przed atakami "Portowców" jednak ostatecznie Cidrom udało się nie stracić gola.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Mógł zostać bohaterem. W pierwszej części gry wyszedł sam na sam, ale przegrał pojedynek z Maciejem Budką, także przy dobitce lepszy okazał się golkiper z Niecieczy. "Kosa" opuścił boisko w 82. minucie, jego drużyna prowadziła już wtedy 1:0 po golu Marcina Smolińskiego, asystował Marcin Mięciel.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - Piłkarze Zawiszy nie mieli okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności. Polonia Słubice oddała mecz walkowerem.

Kostiantyn Machnowskyj (Obolon Kijów) - Kostia standardowo z powodów proceduralnych nie zagrał w przegranym 1:3 ligowym meczu z Tawrją Symferopol.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Kotwica wygrała 1:0 z Pogonią Barlinek.