News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Samobój "CIchego", kartki Widejki i Stromeckiego

27.05.2013 03:57

(akt. 04.01.2019 12:14)

Ośmiu piłkarzy wypożyczonych z Legii, pojawiło się w weekend na boiskach. Niezbyt dobry dzień miał Mateusz Cichocki, który w starciu z Miedzią Legnica strzelił bramkę samobójczą. Żółte kartki w swoich meczach, obejrzeli z kolei Bartosz Widejko, a także Marcin Stromecki. Poniżej szczegóły.

Damian Zbozień (Piast Gliwice) - Rozegrał 90 minut w starciu z Koroną Kielce. Piast zremisował 1:1 na własnym obiekcie i nadal liczy się w walce o europejskie puchary.

Jakub Szumski, Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Obaj cały mecz z Koroną przesiedzieli na ławce rezerwowych. Lisowski został powołany do kadry meczowej pierwszy raz od dłuższego czasu.

Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - Wszedł na boisko w doliczonym czasie gry w miejsce Mateusza Maka. GKS przez dłuższą część meczu prowadził i ekipie ze strefy spadkowej należały się trzy punkty, lecz remis w ostatnich minutach spotkania wywalczył dla Lechii Grzegorz Rasiak.

Marijan Antolović (Żeljeżnicar Sarajewo) - Klub Antolovicia zapewnił sobie mistrzostwo i w ostatnim meczu sezonu, przegrał na wyjeździe 1:4 z NK Siroki Brijeg. Chorwat stał w bramce Żeljeżnicara przez 90 minut.

Cezary Michalak (Warta Poznań) - Nie znalazł się w kadrze na mecz z Sandecją Nowy Sącz. Warta zremisowała 2:2 i zajmuje miejsce w strefie spadkowej z małymi szansami na uniknięcie degradacji.

Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - Kurowski wystąpił przez całe spotkanie w barwach Kolejarza. Pomocnik rozegrał przeciętny mecz, a jego stałe fragmenty gry nie stanowiły zagrożenia. Zespół prowadzony przez Przemysława Cecherza, przegrał w domu z liderem rozgrywe, Termalicą Nieciecza 0:1.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - "Cichy" w 21. minucie zdobył bramkę samobójczą. Gol padł po nieporozumieniu defensora z bramkarzem. Legionista zagrał piłkę w stronę bramki, a Leszczyński minął się z futbolówką, która wpadła do siatki. Obrońca przez całe spotkanie przebywał na placu gry.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - Chojniczanka zremisowała 2:2 z KS-em Polkowice. Jałocha przy obu bramkach nie miał zbyt wiele do powiedzenia. 1 czerwca ekipa bramkarza wypożyczonego z Legii zmierzy się z liderem rozgrywek Bytovią Bytów. Drużyna z Chojnic traci punkt, więc będzie to potyczka o zwycięstwo w II lidze zachodniej.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - Stromecki zagrał do 68. minuty spotkania z Siarką Tarnobrzeg. Pomocnik obejrzał w drugiej połowie żółtą kartkę za faul.

Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - Nie pojawił się na boisku w meczu z Siarką.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - Przebywał na boisku przez 90 minut w przegranym 0:1 pojedynku z Wisłą Płock. "Widej" obejrzał w czasie spotkania żółty kartonik.

Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - Nie znalazł się w kadrze na mecz z Wisłą przez kontuzję.