Wyprzedaże w Legia FanStore

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa

05-04-2020 / 15:00

(akt. 05-04-2020 / 15:02)

W trakcie zawieszenia rozgrywek i obostrzeń jakie dotyczą całego narodu polskiego w trakcie trwania pandemii koronawirusa, jedynym podmiotem, który przynosi dochody Legii Warszawa jest sklep internetowy.

W Legia FanStore trwają wyprzedaże. W ofercie są m.in. bluzy i koszulki męskie, damskie oraz dziecięce. W przypadku zakupów o łącznej wartości przekraczającej 50 zł, wysyłka na terenie całej Polski jest darmowa. W przypadku wysyłki poza granicę naszego kraju, wartość zakupów musi być wyższa niż 150 zł.

Zakupy można zrobić w tym miejscu

 

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Cezary1916
  • 0 / 0
Zakupy zrobione klub wsparty w tym trudnym okresie. Całą Legia zawsze razem
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Szału nie ma z tymi kolekcjami
Spoko, a oferta adidasa nawet bez promocji kulawa. Praktycznie nic nie ma w ludzkich rozmiarach. Sam bym wsparł klub ale w moim przypadku z ciuchów Legii tylko sportowe
wlasnie. koszule bym kupil, ale najwieksza to m
Mnie się marzy ta starsza z czarnym pasem, ale musiałbym się bardzo starać przez chyba kilka lat, żeby te rozmiary, które zostały, pasowały na mnie...;-) Wyprzedają nie tyle kolekcje co rozmiary dla ludzi, których jest garstka... W USA prędzej by się to sprawdziło:-)