Mariusz Ostrowski

Źródło: legia.com, Legia.Net

05.02.2010 17:47

(akt. 16.12.2018 13:54)

<p>W ostatnim grupowym meczu podczas turnieju Viareggio Cup, zespół Młodej Legii pokonał włoską Vicenzę Calcio 4:1. Jako pierwsi bramkę zdobyli Włosi, jednak jeszcze przed przerwą wyrównał <strong>Damian Zbozień</strong>. Pozostałe trzy gole padły w ostatnich siedmiu minutach meczu. Dwa z nich były autorstwa <strong>Michała Efira</strong>, a jedno trafienie zaliczył <strong>Adam Banasiak</strong>. </p>

Młoda Legia - Vicenza Calcio 4:1 (1:1)

Bramki: Zbozień (31), Efir (83, 86), Banasiak (90)

Młoda Legia (wyjściowy skład): Jakub Szumski - Wojciech Lisowski, Damian Zbozień, Mateusz Lisiecki, Bartosz Widejko - Jakub Kosecki, Adam Banasiak, Daniel Łukasik, Adrian Rajczak - Patryk Kamiński - Maciej Górski

Legia w grupie przegrała z Juventusem 0:3, zremisowała 1:1 z Livorno i wygrała z Vicenzą 4:1. Dało to legionistom 4 punkty i drugie miejsce w grupie. Niestety nie wystarczyło to do awansu do 1/8 finału Viareggio Cup. W tej fazie znaleźli się zwycięzcy 12 grup i cztery najlepsze zespoły z drugich lokat.