Występ Kante w kadrze

Redaktor Piotr Kamieniecki

14.11.2019 21:52

(akt. 14.11.2019 22:53)

Jose Kante zagrał w meczu reprezentacji Gwinei. Jego zespół zremisował 2:2 z Mali w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki.

Jose Kante, napastnik Legii Warszawa, pojawił się na murawie w drugiej połowie spotkania z Mali. Gracz urodzony w Hiszpanii zastąpił w 78. minucie rywalizacji Aboubacara Camarę. Był to pierwszy mecz ekipy atakującego w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Gole dla gospodarzy strzelili Adama Traore Sekou Koita. Dla Gwinei trafili Naby Keita oraz Sekou Conde

Gwinea w niedzielę 17 listopada o godzinie 17:00 zagra z Namibią. W grupie eliminacyjnej występuje również Czad.

Mali - Gwinea 2:2 (0:0)
A. Traore (56. min.), Koita (71. min.) - Keita (66. min.), Conde (75. min.)

Gwinea (skład wyjściowy): Keita - Sylla, Falette, Conde, Jeanvier, Dyrestam, Mara, Camara, Keita, Conte, Camara. Grał również: Kante.

Historia Legii: Co wiesz o początkach klubu