Piotr Szydłowski

Źródło:

05.11.2006 16:49

(akt. 24.12.2018 13:18)

W meczu kończącym trzynastą serię spotkań Orange Ekstraklasy liderująca w rozgrywkach, Wisła Kraków szczęśliwie zremisowała w Grodzisku Wielkopolskim z Groclinem 2:2. Do 75. minuty spotkania "Biała Gwiazda" przegrywała 0:2. Wtedy podopieczni trenera <b>Dragomira Okuki</b> wzięli się za odrabianie strat i gole Kryszałowicza oraz Brożka w 92. minucie dały wicemistrzowi Polski punkt. Wisła z jednym oczkiem przewagi na Legią i GKS Bełchatów nadal przewodzi stawce. Poniżej wszystkie wyniki trzynastej kolejki.
Piątek, 3 listopada Legia Warszawa - Lech Poznań 3:2 (0:0) ŁKS Łódź - Wisła Płock 0:0 Sobota, 4 listopada Cracovia - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0) Odra Wodzisław Śląski - Widzew Łódź 3:0 (1:0) Górnik Zabrze - Arka Gdynia 0:2 (0:1) Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 1:1 (1:1) GKS Bełchatów - Korona Kielce 3:2 (0:0) Niedziela, 5 listopada Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków 2:2 (2:0) Aktualna tabela Orange Ekstraklasy dostępna jest tutaj.