
Zdjęcia z Poznania
16.04.2011 20:12
(akt. 14.12.2018 13:50)
Piłkarze Legii pojechali do Poznania po trzy punkty ale mimo ambitnej postawy przegrali z Lechem 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla "Kolejorza" zdobył Artjoms Rudnevs. Do Wielkopolski dotarła wyjątkowo liczna grupa kibiców Legii - 2100 osób zajęło sektor gości, liczbę fanów uzupełniała 34 osobowa grupa niepełnosprawnych. W sumie mecz obejrzało 36 240 osób co jest ligowym rekordem frekwencji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Poznania

Legia Warszawa wystawiła Mileta Rajovicia na sprzedaż. Cena wywoławcza...

Christensen zostaje w Barcelonie. Nowy kontrakt Duńczyka już przesądzony

Real Madryt blisko ogłoszenia trzech kluczowych wzmocnień. Transfery...

Ronald Araujo walczy z czasem przed mistrzostwami świata

Michał Karbownik odchodzi z Herthy Berlin. Oficjalny komunikat klubu

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.