Zimowe sparingi. Gol Szabanowa w meczu ze Stalą Mielec

Jakub Waliszewski

Źródło: 90minut.pl

27.01.2024 17:00

(akt. 27.01.2024 17:57)

Stal Mielec zremisowała 1:1 (1:0) w meczu sparingowym rozegranym w Hiszpanii z Polissią Żytomierz - trzecią drużyną ukraińskiej ekstraklasy.

tal Mielec - Polissia Żytomierz 1:1 (1:0)
Ilja Szkurin 26 - Artem Szabanow 57

STAL: (I połowa) Mateusz Kochalski - Alvis Jaunzems, Bert Esselink, Mateusz Matras, Maksymilian Pingot, Krystian Getinger - Maciej Domański, Piotr Wlazło, Matthew Guillaumier, Koki Hinokio - Ilja Szkurin.
(II połowa) Mateusz Dudek - Łukasz Gerstenstein, Kamil Pajnowski, Bert Esselink, Marco Ehmann, Rafa Santos - Mateusz Stępień (84 Alex Cetnar), Matthew Guillaumier, Jakub Rozwadowski, Igor Strzałek - Łukasz Wolsztyński.

W drużynie z Mielca wystąpił wypożyczony z Legii Igor Strzałek, a w bramce, w pierwszej połowie, grał były legionista, Mateusz Kochalski. W zespole z Żytomierza zagrał (i strzelił gola) były gracz Legii, Artem Szabanow.