Zimowe sparingi: Puszcza wygrywa z pierwszoligowcem

Jakub Waliszewski

Źródło: 90minut.pl

26.01.2024 14:30

(akt. 26.01.2024 16:31)

Puszcza Niepołomice wygrała 2:1 (1:1) z Górnikiem Łęczna, 10. zespołem pierwszej ligi. Mecz sparingowy rozegrano w Staniątkach. Mecz trwał 2 godziny, 4 razy 30 minut.

Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 2:1 (1:1)
Mateusz Cholewiak 40, Muris Mesanović 63 - Mateusz Młyński 10

PUSZCZA: (I i II kwarta) Oliwier Zych - Piotr Mroziński, Artur Craciun, Konrad Stępień, Roman Jakuba - Mateusz Cholewiak, Jakub Stec (55 Michał Walski), Jakub Serafin, Wojciech Hajda, Ioan-Calin Revenco - Maciej Firlej.
(III i IV kwarta) Kewin Komar - Jakub Bartosz, Tomasz Wojcinowicz, Łukasz Sołowiej, Roman Jakuba (75 Jordan Majchrzak, 107 Igor Pieprzyca), Michał Walski, Bartłomiej Poczobut, Thiago, Artur Siemaszko (107 Filip Gil), Muris Mesanović (112 Adam Sendor), Kamil Zapolnik.

W zespole Puszczy zagrał (i strzelił gola) były legionista, Mateusz Cholewiak. Wystąpił także wracający po kontuzji Jordan Majchrzak, wypożyczony z Legii do zespołu z Niepołomic.