Zimowe sparingi: Wysoka porażka Lecha Poznań

Jakub Waliszewski

Źródło: 90minut.pl

18.01.2024 16:48

(akt. 18.01.2024 18:04)

W meczu kontrolnym na zgrupowaniu w Turcji, Lech Poznań przegrał 0:3 z trzecim zespołem austriackiej ekstraklasy, LASK Linz. Spotkanie rozgrywano w formule 3x30 minut.

Lech Poznań - LASK Linz 0:3 (0:1, 0:2)
Moses Usor 17, 44, Lenny Pintor 77

LECH: (I i II tercja) Bartosz Mrozek (45 Filip Bednarek) - Joel Pereira, Bartosz Salamon, Antonio Milić (31 Miha Blazic), Elias Andersson (31 Barry Douglas) - Dino Hotić, Afonso Sousa (31 Jesper Karlstrom), Radosław Murawski, Filip Marchwiński, Kristoffer Velde - Mikael Ishak.
(III tercja) Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Miha Blazic, Antonio Milić, Michał Gurgul - Kornel Lisman, Jesper Karlstrom, Nika Kwekweskiri, Afonso Sousa, Filip Szymczak - Artur Sobiech (87 Maksymilian Dziuba).

Mecz miał trwać 120 minut, ale ze względu na obfite opady deszczu został przerwany po 90 minutach.