Gołąb

Źródło:

09.07.2003 11:38

(akt. 03.01.2019 04:47)

Dziś na głównym boisku przy Łazienkowskiej Legia w meczu sparingowym pokonała II-ligowy Ł.K.S Łódź 3:0. Pierwszą bramkę zdobył na zakończenie I połowy strzałem z bardzo efektownej przewrotki Marek Saganowski. Gol ten ożywił przysypiającą już publiczność na trybunach. Trzeba przyznać, że do tego momentu na boisku nie działo się dosłownie nic. W drugiej odsłonie Dariusz Kubicki dał szansę występu dublerom i wnieśli oni sporo ożywienia. Drugi gol to dzieło Cieśliński (dobitka bardzo silnego strzalu Tomasza Sokołowskiego I). Na 3:0 podwyższył po dośrodkowaniu Sokoła strzelec pierwszego gola Saganowski. Legioniści rozpoczeli spotkanie w następującym składzie: Boruc - Szala, Jóźwiak, Zieliński, Jarzębowski - Sokołowski II, Vukovic, Surma, Kiełbowicz - Mięciel, Saganowski. Po przerwie na boisku pojawili się: Krzyształowicz, Zganiacz, Wróblewski, Sokołowski I, Magiera, Dudek, Cieśliński, Gmitrzuka. Sptkanie oglądało około 1000 widzów. Kapitanem zepsołu był Marek Jóźwiak.