Ernest Muci radość Aston Villa

Zwycięstwo Albanii, gol Muciego

17.10.2023 19:55

(akt. 17.10.2023 20:10)

Reprezentacja Albanii wygrała 2:0 z Bułgarią we wtorkowym sparingu w Tiranie. Ernest Muci, piłkarz Legii Warszawa, zagrał cały mecz, a w 81. minucie strzelił gola, który ustalił wynik. Zawodnik z rocznika 2001 ruszył środkiem, podprowadził piłkę i mocno uderzył z 25. metra, po koźle, w lewą stronę bramki.

W 34. minucie Ernest Muci dopadł do piłki po lewej stronie pola karnego i mimo że był naciskany przez Ivana Turitsowa (CSKA Sofia), to oddał mocny strzał po ziemi z ostrego kąta, ale bramkarz Bułgarii udanie interweniował. Po godzinie gry Ivan Balliu (Rayo Vallecano) płasko podał do zawodnika Legii, ten wbiegł w "szesnastkę", lecz jego uderzenie z 12. metra zablokował Simeon Petrow (CSKA 1948).

Sparing: Albania – Bułgaria 2:0 (1:0)