Zwycięstwo Młodej Legii w Pucharze Polski

Źródło:

07.05.2008 19:06

(akt. 20.12.2018 14:36)

Zespół Młodej Legii zasilony kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu pokonał w 1/4 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Broń Radom 2:1 (1:0) strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Rywalem w 1/2 finału będzie drugi zespół Polonii Warszawa, który pokonał dzisiaj Olimpię Warszawa 6:2. Bramki dla Legii Zdobył w trzeciej minucie meczu <b>Radosław Mikołejczak</b> oraz w doliczonym czasie gry <b>Wojciech Trochim</b>. Dla gospodarzy w 47 minucie gola zdobył Drachal.
Młoda Legia: Skrzyński - Tomczyk, Balbino, Augustyn, Łanucha (59' Jazierski), Frączczak, Zbozień (68 Stoch), Wocial, Świdzikowski - Trochim, Mikołajczak (89 Cempa).