Adam Dawidziuk

Źródło:

05.03.2005 17:25

(akt. 29.12.2018 12:24)

II MiędzynarodowyTurniej Kibiców wygrał zespół Pogoni Szczecin, który po bardzo emocjonującym meczu finałowym pokonał Zagłębie Sosnowiec 4:3. W spotkaniu o trzecie miejsce Legia przegrała z Olimpią Elblag 1:4. Przed spotkaniem finałowym rozegrano pokazowe spotkanie pomiędzy dziennikarzami, a pracownikami KP Legia Warszawa, który zakończył się zwycięstwem tych drugich, 2:1.
W meczach półfinałowych Pogoń w pokonała Olimpię Elbląg 4:3, a Zagłębie Legię 6:1. Mecz o 7 miejsce: Werder Brema - ADO Den Haag 10:3 Mecz o 5 miejsce: Bemowo - Juventus Turyn 3:1 Mecz o 3 miejsce: Legia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:4 Spotkanie finałowe i o trzecie mejsce trwały 20 minut. Pozostałe dwa razy po 15 minut.