Żyro i Furman przegrali z Białorusią

Źródło: 90minut.pl

23.09.2009 13:50

(akt. 17.12.2018 04:13)

Dwaj młodzi piłkarze Legii <b>Michał Żyro</b> i <b>Dominik Furman</b> zagrali dziś w meczu reprezentacji Polski U-18 z rówieśnikami z Białorusi. Obaj przebywali na murawie od pierwszego gwizdka sędziego, Żyro do 65. minuty, a Furman do 82 minuty. Polacy przegrali jednak 0:1. W piątek (25 września) o godzinie 11:00 w Suszu zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe. Poniżej skłąd reprezentacji Polski.
Polska - Białoruś 0:1 41' ( 0:1 ) Anatolij Karp Polska: Konrad Forenc - Piotr Mroziński, Jonathan Głowacki, Michał Szóstko, Rafał Pietrzak - Bartłomiej Pawłowski, Dominik Furman (82' Mateusz Kolouszek), Damian Dąbrowski, Michał Żyro (65' Mateusz Kantor) - Sebastian Leszczak (61 Daniel Góra), Paweł Wszołek