TOTALbet - kod promocyjny

TOTALbet kod promocyjny. Zgarnij bonus na start o wartości 5 235 zł!

TOTALbet kod promocyjny to LEGIANET. Czytelnicy strony legia.net po wpisaniu tego kodu otrzymają bonus na start TOTALbet o wartości aż 5 235 zł. Legalny polski bukmacher przygotował ciekawy pakiet powitalny, w skład którego wchodzi bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz dwa freebety.

Kod promocyjny TOTALbet to LEGIANET

Kod promocyjny TOTALbet to LEGIANET. Wszyscy nowi gracze, którzy wpiszą ten kod podczas rejestracji, będą mogli otrzymać pełny bonus na start w wysokości 5 235 zł.

Aby odebrać kod promocyjny TOTALbet należy go wpisać podczas rejestracji na stronie internetowej tego legalnego polskiego bukmachera. Zakładanie konto jest bardzo proste. Wystarczy wpisać adres email, hasło i od razu po tym dodać kod bonusowy LEGIANET.

Zachęcamy również do zaznaczenia zgód marketingowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami TOTALbet. Taką zgodę zawsze w dowolnym momencie można wycofać.

Załóż konto w TOTALbet z kodem promocyjnym LEGIANET

Bonus na start TOTALbet

Bonus na start TOTALbet składa się z trzech promocji. Są to:

 • Bonus od depozytu - do 5 000 zł

 • Zakład bez ryzyka - do 200 zł

 • Freebet - 5 zł, 10 zł i 20 zł

Bonus od depozytu do 5 000 zł w TOTALbet

Jak odebrać bonus od depozytu w TOTALbet? Im większa będzie twoja wpłata, tym większy bonus otrzymasz. Przykładowo: za wpłacone 100 zł dostaniesz dodatkowe 100 zł, za 200 zł będzie to 200 zł i tak aż do 5 000 zł.

Bonus od depozytu w TOTALbet należy obrócić cztery razy, a na kuponie muszą być co najmniej cztery zdarzenia z kursem minimalnym 1.3.

Zakład bez ryzyka do 200 zł w TOTALbet

Jak odebrać zakład bez ryzyka w TOTALbet? Pierwszy kupon jest bezpieczny. Jeśli wygrasz, to kasa trafia na twoje konto główne, natomiast jeśl przegrasz, to otrzymasz zwrot postawionej stawki do 200 zł. Żeby skorzystać z tej promocji musisz w ciągu 48 godzin od założenia konta postawić pierwszy kupon z maksymalnie trzema zdarzeniami.

Zakład bez ryzyka w TOTALbet należy obrócić cztery razy, a na kuponie muszą być co najmniej cztery zdarzenia z kursem minimalnym 1.3. Zasady są dokładnie takie same, jak przy bonusie od depozytu.

Freebet 5zł, 10 zł i 20 zł w TOTALbet

Jak odebrać freebet w TOTALbet? Pierwszy darmowy zakład o wartości 10 zł otrzymasz za samą rejestrację konta, o ile podczas niej wpiszesz kod promocyjny LEGIANET. Drugi freebet o wartości 20 zł dostaniesz wtedy, gdy będziesz miał konto stałe z pełną funkcjonalnością. W tym celu musisz po prostu podać wszystkie konieczne dane, jak np. skan dowodu osobistego czy numer konta bankowego.

Freebet w TOTALbet nie wymaga żadnego obrotu! Jeśli twój kupon będzie wygrany, to kasa od razu trafi na twoje konto główne.

Rejestracji możesz dokonać również przez usługę mojeID, która gwarantuje bezpieczeństwo i poufność danych. Założenie konta jest jeszcze szybsze, a TOTALbet za wybranie tej metody oferuje dodatkowy freebet o wartości 5 zł!

Załóż konto i odbierz cały pakiet powitalny TOTALbet!

Sprawdź wszystkie promocje TOTALbet

TOTALbet oferuje nie tylko atrakcyjny bonus na start dla nowych graczy. Legalny polski bukmacher regularnie tworzy nowe promocje również dla stałych graczy na najważniejsze wydarzenia sportowe, jak chociażby spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach czy ważne mecze Igi Świątek na dużych turniejach.

Jeśli chodzi o stałe promocje TOTALbet, to zalicza się do nich:

 • Freebet urodzinowy 10 zł - freebet przyznawany w urodziny. Otrzymują go jednak tylko zweryfikowani gracze, którzy wcześniej dokonali depozytu minimum 10 zł i zawarli co najmniej jeden zakład z konta głównego

 • Totalbonus - im więcej zdarzeń gracz ma na swoim kuponie, tym więcej może wygrać. Np. jeśli są to trzy zdarzenia, to otrzymuje dodatkowo 14% więcej. Jeśli dziesięć zdarzeń, to 30% więcej. I tak aż do 30 zdarzeń, czyli wielkiej taśmy, która zwiększa kurs o 127%.

Aplikacja mobilna TOTALbet

Aplikacja mobilna TOTALbet zbiera dobre opinie większości graczy. Jest intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki czemu ułatwia i przyśpiesza obstawianie zakładów. Legalny polski bukmacher cały czas rozwija swoją apkę, z której gracze coraz chętniej korzystają.

Warto ściągnąć aplikację mobilną TOTALbet na Android lub iOS, aby przekonać się o jej zaletach.

Zarejestruj się, aby skorzystać z aplikacji mobilnej TOTALbet!

Metody płatności TOTALbet

TOTALbet oferuje wszystkie najpopularniejsze metody płatności. Zalicza się do nich:

 • BLIK

 • PayU

 • dotpay

 • Visa

 • Mastercard

Minimalna wpłata w TOTALbet to 1 zł, minimalna wypłata to również 1 zł. Środki błyskawicznie trafiają na konto gracza oraz na konto bankowe. Najlepiej jednak wpłacić więcej na początek, by w pełni wykorzystać bonus na start TOTALbet, który jest bardzo atrakcyjny.

FAQ TOTALbet

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy TOTALbet oraz osoby, które chcą się zarejestrować u tego legalnego bukmachera. Poniżej wyjaśniamy kwestie, które są najbardziej nurtujące.

 1. Kod promocyjny TOTALbet - gdzie wpisać?

Kod promocyjny TOTALbet to LEGIANET. Ten kod należy wpisać podczas zakładania konta w formularzu rejestracji. Po uzupełnieniu najważniejszych danych, wśród których znajduje się imię i nazwisko, adres email, nazwę użytkownika i hasło, narodowość oraz numer PESEL oraz właśnie kod.

 1. Czy trzeba mieć konto stałe, żeby wykorzystać bonus na start TOTALbet?

Tak, żeby wykorzystać bonus na start TOTALbet należy mieć konto stałe. W tym celu należy najpierw zarejestrować się wpisując wyżej wymienione dane, a następnie wysłać skany dokumentów potwierdzające tożsamość gracza.

 1. Czy gra w TOTALbet jest legalna?

Tak, ponieważ TOTALbet to legalny polski bukmacher, który ma zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności. Każdy legalny bukmacher działający w Polsce powinien mieć również stronę internetową w języku polskim, płacić podatki w naszym kraju oraz kontrolować to, czy rejestracji nie chcą dokonać niepełnoletni gracze.

TOTALbet - podsumowanie

TOTALbet to legalny polski bukmacher, który proponuje graczom najwyższy w Polsce bonus na start o wartości aż 5 235 zł. W jego skład wchodzą bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz dwa freebety. Pamiętaj, aby podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny LEGIANET, aby odebrać pakiet powitalny 2 222 zł.

Załóż konto w TOTALbet z kodem LEGIANET i zgarnij bonus 5 235 zł!