Betters - kod promocyjny

Betters kod promocyjny: wybierz bonus na start i odbierz freebet 10 zł za samą rejestrację!

Betters kod promocyjny to LEGIANET. Czytelnicy strony legia.net po wpisaniu tego kodu otrzymają specjalny bonus na start. Legalny polski bukmacher przygotował ciekawy pakiet powitalny: gracz sam może wybrać, który wariant chce otrzymać!

Kod promocyjny Betters to LEGIANET

Kod promocyjny Betters to LEGIANET. Nowi gracze, którzy wpiszą ten kod podczas rejestracji, będą mogli otrzymać wybrany przez siebie pakiet powitalny Betters.

Aby odebrać pełny bonus na start Betters, należy wpisać kod promocyjny LEGIANET podczas zakładania konta. Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać adres email, hasło i od razu po tym dodać wspomniany kod bukmacherski Betters.

Zachęcamy również do zaznaczenia zgód marketingowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami Betters. Taką zgodę zawsze w dowolnym momencie można wycofać.

Załóż konto w Betters z kodem promocyjnym LEGIANET

Bonus na start Betters

Każdy gracz może wybrać sobie dowolny bonus na start Betters. Opcje są następujące:

 1. CASHBACK 100% DO 200 ZŁ - jeśli twój pierwszy kupon postawiony z salda głównego będzie przegrany, otrzymasz freebet w wysokości 100% stawki tego kuponu, aż do 200 zł

 2. FREEBET 400 ZŁ - postaw pierwszy kupon z salda głównego ze stawką dokładnie 100 zł oraz minimalnym kursem 4.0. W przypadku wygranej dostaniesz freebet 400 zł

 3. BONUS BOOST 100% - wpłać dowolny depozyt i odbierz bonus zwiększający wygraną o 100%

Dodatkowo każdy gracz, który zweryfikuje swoje konto i zaznaczy zgody marketingowe, otrzyma za to freebet 10 zł!

Jak odebrać bonus na start Betters?

 1. Załóż konto z kodem LEGIANET

 2. Zweryfikuj swoje konto i odbierz freebet 10 zł

 3. Wybierz bonus na start Betters

 4. W ciągu siedmiu dni od rejestracji wpłać depozyt i zagraj kupon spełniający warunki promocji

Musisz pamiętać o tym, że freebety są ważne przez 72 godziny od momentu przyznania. Można je wykorzystać na kupon z minimalnym kursem całkowitym 1.14. Za darmowy zakład nie można obstawić jednak sportów wirtualnych czy gier karcianych.

TUTAJ możesz założyć konto w Betters

Sprawdź wszystkie promocje Betters

Betters oferuje nie tylko atrakcyjny bonus na start dla nowych graczy. Legalny polski bukmacher regularnie tworzy nowe promocje również dla stałych graczy na ważne wydarzenia dotyczące reprezentacji Polski czy najlepszych polskich drużyn, w tym oczywiście Legii Warszawa.

Do stałych promocji Betters zaliczają się:

 • Komfortbet - dwie bramki przewagi danej drużyny i kupon wygrany niezależnie od tego, jaki będzie końcowy wynik! Dobrze znana na polskim rynku promocja

 • Happy Hours - co najmniej raz w tygodniu aktywni gracze, którzy wyrazili zgodę na komunikację SMS, otrzymują wiadomość o nowej promocji

 • Freebet za regularność - otrzymasz darmowy zakład, jeśli grałeś przez cztery dni w tygodniu (10 zł), pięć dni (20 zł), sześć dni (30 zł) lub siedem dni (40 zł)

 • Raisebet - czyli podwyższona ewentualna wygrana dla gracza, jeśli ma na swoim kuponie sporo wydarzeń. Przykładowo: gracz otrzymuje dodatkowe 5% do ewentualnej wygranej, jeżeli na kuponie ma pięć zdarzeń, a przy 20 lub więcej jest to aż 120% więcej

Aplikacja mobilna Betters

Aplikacja mobilna Betters ma naprawde dobre opinie graczy. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze.

Jakie są zalety aplikacji Betters?

 • dostępna na Android oraz iOS

 • przyjemny i intuicyjny interfejs

 • powiadomienia push

 • łatwy dostęp do czatu na żywo

 • szybki dostęp do zagranych kuponów

Warto ściągnąć aplikację Betters na Android lub iOS, aby przekonać się o jej zaletach.

Metody płatności Betters

Betters oferuje wszystkie najpopularniejsze metody płatności. Zalicza się do nich:

 • BLIK

 • Przelewy24

 • Apple Pay

 • Google Pay

 • Visa

 • Mastercard

Minimalna wpłata w Betters to 1 zł, minimalna wypłata to również 1 zł. Środki błyskawicznie trafiają na konto gracza oraz na konto bankowe.

Obsługa klienta Betters

Obsługa klienta Betters zbiera bardzo dobre opinie i recenzje. Do konsultantów legalnego polskiego bukmachera można napisać w godzinach 8:00 - 23:00. To standardowe godziny pracy konsultantów operatorów w Polsce.

Z obsługą klienta Betters można się skontaktować przez czat online dostępny na stronie lub wysłać wiadomość na adres mailowy [email protected].

FAQ Betters

My też przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Poniżej wyjaśniamy kwestie, które najbardziej interesują graczy.

 1. Kod promocyjny Betters - gdzie wpisać?

Kod promocyjny Betters to LEGIANET. Ten kod bukmacherski należy wpisać podczas zakładania konta w formularzu rejestracji. Po uzupełnieniu najważniejszych danych, wśród których znajduje się imię i nazwisko, adres email, nazwę użytkownika i hasło, narodowość, numer PESEL oraz właśnie kod promocyjny Betters.

 1. Czy trzeba mieć konto stałe, żeby wykorzystać bonus na start Betters?

Tak, żeby wykorzystać bonus na start Betters należy mieć konto stałe. W tym celu należy najpierw zarejestrować się wpisując wyżej wymienione dane, a następnie wysłać skany dokumentów potwierdzające tożsamość gracza. Dzięki temu gracz otrzyma freebet 10 zł!

 1. Czy Betters jest legalny?

Tak, Betters to legalny polski bukmacher, który ma zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności. Każdy legalny bukmacher działający w Polsce powinien mieć również stronę internetową w języku polskim, płacić podatki w naszym kraju oraz kontrolować to, czy rejestracji nie chcą dokonać niepełnoletni gracze.

Betters - podsumowanie

Betters to legalny polski bukmacher, który proponuje graczom bardzo atrakcyjny bonus na start. Operator wyróżnia się tym, że sam pozwala graczom wybrać pakiet powitalny z trzech dostępnych opcji.

Warto sprawdzić ofertę Betters. Jeśli chcesz założyć tam konto, to pamiętaj o tym, aby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny LEGIANET, aby odebrać pakiet powitalny.

TUTAJ możesz założyć konto w Betters