62'
64'
67'
  • 90+6'
    Koniec meczu. Legia przegrywa z Dudelange 1:2. Dziękujemy za uwagę, zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na Legia.Net
  • 89'
    Trudno to komentować. Nic nie funkcjonuje na boisku, sędzia również nie pomaga, a Żyleta wymyśla coraz to nowe przyśpiewki odzwierciedlające to, co dzieje się na murawie...
  • 86'
    Z kontrą ruszyli goście, a bliski pokonania Malarza był jeden ze środkowym pomocników Dudelange
  • 84'
    Próbują legioniści, próbują, ale nic konkretnego z tego nie wychodzi. Strata goni stratę, zbyt dużo nerwowości i zupełny brak pomysłu na rozbicie bloku defensywnego Dudelange
  • 82'
    Za Carlitosa wchodzi Hołownia
  • 81'
    Ostatnia zmiana w zespole gości: wchodzi Perez za Couturier. A w Legii do wejścia szykuje się Hołownia
  • 78'
    Legioniści wymieniają coraz więcej podań, ale gdy rywal podchodzi pressingiem to momentalnie robi się groźnie, sporo też widać agresji w grze Dudelange, którzy raz za razem faulują legionistów
  • 73'
    Zmiana w drużynie gości: w miejsce Cruza na boisko wchodzi Pokar
  • 71'
    Przy interwencji ucierpiał Nagy... który zderzył się z Pazdanem. Obaj legioniści wykonali wślizg w tym samym momencie i wpadli na siebie
  • 70'
    Piłka za linię legijnej obrony, szansy nie wykorzystał jednak Turpel
  • 69'
    Przed szansą stanął Wieteska, ale zdaniem sędziego faulował bramkarza
  • 67'
    Żółta kartka dla Jordanova
  • 65'
    Zmiana w Legii i bloku defensywnym. Żyro wchodzi za Szymańskiego. Teraz parę stoperów tworzą Pazdan i właśnie Żyro. Na prawej stronie ponownie Wieteska
  • 63'
    1:2 z kontrowersyjnego rzutu karnego gola zdobywa Turpel
  • 61'
    Długa piłka Kucharczyka w kierunku Kante. Pomysł dobry, jednak wiele zabrakło, aby napastnik przyjął futbolówkę
  • 58'
    Zmiana ofensywna w Dudelange: na boisko wchodzi Turpel, a zmienia Stumpfa
  • 57'
    Pogubili się Luksemburczycy przy rozgrywaniu piłki pod własną bramką, co wykorzystać próbowali Kante z Carlitosem. W ostatniej chwili goście oddalili zagrożenie, choć legioniści stanęli przed olbrzymią okazją na zdobycie drugiego gola
  • 55'
    Goście spokojnie wymieniają podania między sobą, tworząc atak pozycyjny
  • 53'
    Dwa niecelne strzały zdołali oddać zawodnicy Dudelange na początku drugiej połowy. Legioniści zaczęli raczej defensywnie, przyjmują rywala na własnej połowie i próbują odzyskać piłkę, aby zacząć kontrę. Jedna z takich akcji miała już miejsce, niestety legioniści nie potrafili dobrze rozegrać futbolówki
  • 49'
    W wyniku czerwonej kartki dla Inakiego Astiza, rolę prawego obrońcy pełni teraz Michał Kucharczyk, a na środek obrony przesunął się Mateusz Wieteska
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę
  • 45+18'
    Zmiana w Legii. W miejsce Cafu na boisku pojawia się Kante
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legioniści żegnani gwizdami przez kibiców. Wracamy za 15 minut. Do przerwy 1:1, a Legia drugą połowę zacznie jednego zawodnika mniej
  • 45+1'
    Uciekł jeden z napastników Dudelange Pazdanowi, ratować sytuację próbował Astiz, któremu nie pozostało nic innego jak sfaulować rywala. Niestety sędzia nie był pobłażliwy i od razu wyrzucił legionistę za to przewinienie
  • 44'
    Czerwona kartka dla Astiza
  • 43'
    Blisko gola był Kucharczyk, który otrzymał podanie od Cafu. Pomocnik technicznie zza pola karnego próbował pokonać golkipera gości, ale ten nie dał się pokonać
  • 43'
    Chwila żywszej gry w wykonaniu legionistów
  • 40'
    Groźnie pod bramką Malarza zrobiło się po serii rzutów rożnych Dudelange. Najpierw dobrze głową wybił piłkę Wieteska, po chwili zagrożenie oddalił Pazdan. Przy ostatniej z interwencji Legii protestowali gracze gości, którzy dopatrzyli się ręki Astiza
  • 37'
    Legioniści wyszli z kontrą, a konkretnie znowu rajd przeprowadził na lewej flance Kucharczyk. Ponownie próba dośrodkowania na głowę Carlitosa. Hiszpański snajper był jednak pod opieką dwóch rywali i nic z tej akcji nie wyszło
  • 37'
    Żółta kartka dla Cafu
  • 35'
    Po chwili błyskawiczna odpowiedź gości. Nagy przy próbie wybicia piłki rywalowi tak naprawdę dośrodkował do osamotnionego w polu karnym Legii Stumpfa. Napastnik Dudelange na szczęście fatalnie przestrzelił, choć to mogło być 1:2...
  • 33'
    Znowu dobra akcja Legii - Kucharczyk dostał podanie na skrzydle, popędził lewą stroną i zagrywał w kierunku wbiegającego Carlitosa. Napastnik nie dopadł jednak do futbolówki
  • 29'
    Długa piłka na Kuchego, który wystawił piłkę głową w kierunku Carlitosa, a legioniście nie pozostało nic innego jak pokonać Jouberta! Szybka odpowiedź! 1:1!
  • 28'
    1:1 Carlitos!
  • 26'
    Nie poradził sobie ze Stolzem na lewej stronie Nagy, pomocnik zagrał do Couturiera, który pokonuje Malarza strzałem nożycami... 0:1
  • 24'
    0:1...
  • 22'
    Składna akcja Dudelange, po której Stumpf znalazł się oko w oko z Malarzem... przy asyście Nagya golkiper Legii zażegnał zagrożenie dobrą interwencją
  • 19'
    Można powiedzieć, że póki co ani jedna z drużyn nie rozwinęła skrzydeł. Zarówno Legia, jak i Dudelange grają ostrożnie, a ataki budują raczej pozycyjne, aniżeli szybkie, przebojowe akcje. Tempo meczu nie powala
  • 18'
    Z kontrą wyszli legioniści! Carlitos podprowadził futbolówkę, wypuścił na lewej stronie Kucharczyka, który wpadł w pole karne, ale nie bardzo wiemy co w tej sytuacji chciał zrobić - ponieważ nie oddał ani skutecznego strzału, ani celnego podania do partnera w "szesnastce"
  • 14'
    Po dłuższym oblężeniu pola karnego legionistów przez graczy z Luksemburga, chwila lepszej gry Legii - legioniści wymienili kilka podań, ostatecznie Carlitos wystawił piłkę do Wieteski. Obrońca huknął na bramkę Jouberta, a ten "wypluł" futbolówkę przed siebie. Niestety nie dopadł do niej żaden z zawodników Legii i znowu z akcją ruszają goście
  • 10'
    Dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego zakończone celnym strzałem na bramkę Kucharczyka. Strzał to jednak słowo raczej tylko do statystyk, bo pomocnik Legii tylko delikatnie musnął piłkę, ale zmusił Jouberta do interwencji
  • 9'
    Dłużej utrzymali się przy piłce legioniści, wymienili kilka podań, a po prawej stronie dryblował Carlitos, którego blisko pola karnego gości powalił Rosa Cruz. Gwizdek sędziego jednak milczy
  • 6'
    No i pierwsza groźna akcja Dudelange - z prawej strony dośrodkowywał płasko po ziemi Stolz, na szczęście nieczysto uderzał na bramkę Malarza jeden z zawodników gości. Futbolówka wylądowała poza boisko
  • 4'
    Pierwsza próba zagrania w kierunku Carlitosa okazała się nieskuteczna. Piłka spokojnie wyłapana została przez bramkarza gości
  • 2'
    Obydwie drużyny nerwowo weszły w mecz, próba wymieniania podań póki co nie wychodzi żadnej ze stron, trwa walka w środku pola
  • 1'
    Zaczęli legioniści!
  • 0
    Niespełna 10 minut do pierwszego gwizdka. Legia wystąpi w następującym składzie:
  • 0
    Trener Vuković nie może skorzystać z usług Jarosława Niezgody, Adama Hlouska, Artura Jędrzejczyka, Tomasza Nawotki, Łukasza Turzynieckiego oraz Mikołaja Kwietniewskiego
  • 0
    Witamy. O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz trzeciej rundi eliminacji Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a F91 Dudelange. Rewanż odbędzie się za tydzień, w Luksemburgu
Legia WarszawaFootball 1991 Dudelange
24'

24' Celement Couturier

27'

37' Cafu

37'
45'
62'

62' David Turpel

64'

64' Edisson Jordanov