• 46' Christian Herc za Lukas Kalvach
  • 46' Jan Kovarik za Jan Kopic
  • 79' Milan Havel
2019-06-28 / 16:30 Westendorf
  • Już w niedzielę, ekipa z Łazienkowskiej zagra w Leogang z Red Bull Bragantino w kolejnej grze kontrolnej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników oraz zdjęcia
  • Bramki dla Legii zdobyli Dominik Nagy, Salvador Agra oraz Jarosław Niezgoda
  • 90+2' Koniec! Legia wygrała 3:0 z Viktorią Pilzno w sparingu w Westendorfie. Drugi sparing, druga wygrana warszawiaków
  • 90+2' Viktoria w ataku, ale Kopczyński z Lewczukiem świetnie sobie radzą. Ważne interwencje legionistów
  • 90+1' Strzał jednego z Czechów po rzucie rożnym, ale Majecki nie musiał interweniować
  • 90' Ładnie Cafu przyjął piłkę w środku pola i dał się sfaulować
  • 89' Końcowe fragmenty spotkania towarzyskiego, przed chwilą dobrze w obronie zachowali się piłkarze Legii
  • 88' Trochę chaosu pojawiło się na boisku
  • 85' Kostorz sfaulował Havela na połowie Legii. Czesi chcą jeszcze zmienić wynik tego sparingu, warszawiacy jednak umiejętnie się bronią
  • 84' Dośrodkowanie Agry z rzutu wolnego, lecz Viktoria wyszła z opresji. Gracze Vrby chcieli zaskoczyć wicemistrzów Polski, ale ta sztuka im się nie udała
  • 83' Centra Havela, ale bez efektów
  • 82' Niedokładne podanie Lewczuka, Czesi przycisnęli legionistów, ale Antolić oddalił zagrożenie wespół ze Stolarskim
  • 80' Havel sfaulował Kostorz i został ukarany żółtą kartką
  • 79' Brawo dla Agry. Portugalczyk teraz przebiegł kilkadziesiąt metrów i wygrał pojedynek główkowy w defensywie
  • 77' Antolić płasko do Niezgody, a ten nie pokonał Hruski z bliska
  • 75' Kostorz zmienił Rosołka
  • 75' Świetne podanie z głębi pola i finalizacja Niezgody
  • 74' Niezgoda! 3:0! Napastnik minął Hruskę i wpakował piłkę do siatki!
  • 73' Wracamy do gry
  • 71' 20 minut do końca, czas na uzupełnienie płynów
  • 71' Limbersky na skrzydło, po chwili rywale zagrali w pole karne. Na piłkę czyhał Beauguel, ale nie skierował jej do siatki
  • 68' Zagranie do Havela, ale Stolarski ma dzisiaj swój dzień. Wydawało się, że Paweł nie zdążyć do piłki, lecz skutecznie wytrącił futbolówkę spod nogi rywala
  • 67' Rosołek wywalczył korner. Centra Agry minęła jednak wszystkich zawodników
  • 64' GOL! Agra! Ależ strzał Portugalczyka bezpośrednio z rzutu wolnego!
  • 64' Rosołek chciał zejść do środka, ale został sfaulowany przez Hejdę
  • 63' Niezgoda! To powinno być 2:0! Snajper wpadł w pole karne, ale jego strzał zablokował Hruska. Futbolówka ponownie do niego wróciła, Niezgoda lobował, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 62' Praszelik kapitalnie wypuścił Niezgodę, ale szybciej do piłki dobiegł Hruska. Niezła próba "Praszela". Warto pochwalić także Rosołka, który jest pod grą i pokazuje się partnerom z drużyny
  • 61' Kolejna dobra asekuracja Stolarskiego w obronie. Nominalny prawy obrońca występuje dzisiaj na pozycji lewego defensora i radzi sobie całkiem solidnie
  • 60' Agra dośrodkował w pole karne do Rosołka, który jednak nie zdołał główkować
  • 59' Małe nieporozumienie na linii Stolarski-Remy, ale problem zażegnał Cierzniak, który przejął futbolówkę
  • 59' Zbliża się godzina gry za piłkarzami obu klubów. Wokół boiska, na którym rozgrywa się sparing, truchtają zawodnicy Legii występujący w pierwszej odsłonie
  • 58' Rosołek na spalonym po dalekim podaniu od Lewczuka
  • 57' Świetna asekuracja Stolarskiego, wcześniej źle w pole karne dośrodkował Limbersky
  • 56' Ofiarna walka Agry na skrzydle. Filigranowy zawodnik wygrał straconą piłkę, ale potem popełnił prosty błąd w przyjęciu. Szkoda, bo Portugalczyk mógł wykreować groźną akcję na lewej flance
  • 55' Centra Agry, a z bliska piłkę ponad poprzeczką posłał Cafu! Ależ blisko był pomocnik z Portugalii
  • 55' Niezgoda sfaulowany blisko pola karnego Viktorii. Będzie szansa dla Legii z rzutu wolnego
  • 53' Skuteczne interwencja Lewczuka, moment później Cafu dał się sfaulować, a po chwili - Rosołek, którego po raz kolejny nieprzepisowo powstrzymał Havel
  • 52' Rosołek szarżował teraz lewym skrzydłem, lecz powstrzymał go Havel. Po chwili "Rosół" dobrze powalczył w obronie
  • 51' Rosołek w przerwie zmienił także Kostorza
  • 51' Agra zszedł do środka, ale stracił piłkę
  • 50' Havel płasko dośrodkował, ale Stolarski skutecznie go zablokował
  • 47' "Jedenastka" Legii: Cierzniak - Lewczuk, Remy, Kopczyński, Stolarski - Agra, Cafu, Antolić, Rosołek - Praszelik - Niezgoda
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Viktorią Pilzno po golu Nagya! Wracamy już niebawem
  • 45' Po raz kolejny Kayamba dośrodkował, ale znowu legioniści na posterunku
  • 44' Mądrze chciał teraz zagrać Kostorz do wychodzącego Nagya. Zawodnik, który w rundzie wiosennej występował w Podbeskidziu zagrał z półwoleja do Węgra, ale do celu zabrakło naprawdę niewiele
  • 42' Vesović zagrał na skrzydło do Carlitosa, ale Hiszpan źle dośrodkował w "szesnastkę". Szkoda, ponieważ akcja zapowiadała się obiecująco
  • 41' Hrosovsky zauważył Kayambę, ten ponownie zacentrował, lecz legioniści dobrze się bronią. Ekipa Vukovicia stara się oddalać zagrożenie i kasować zapędy zwłaszcza wspomnianego Kayamby
  • 40' Carlitos do Nagya, ten podał do Sanogo, lecz Francuzowi odskoczyła nieco piłka. Napastnik Legii wycofał jeszcze podanie do Gwilii, który zdecydował się na strzał z dystansu. Od bramki wznowi Hruska
  • 38' Legioniści wyszli z akcją, a płaski strzał posłał Nagy. Węgier strzelił gola i dał Legii prowadzenie
  • 36' GOL! Nagy!
  • 36' Dobrze dysponowany Kayamaba zakręcił przed polem karnym Legii, ale jego dośrodkowanie skutecznie zablokował Jodłowiec. Warszawiacy są teraz stłamszeni, ale zdołali wyjść z akcją
  • 34' Carlitos zszedł do środka, ale nie miał pomysłu i chciał na pamięć zagrać w pole karne. Żaden z kolegów nie znalazł się jednak w "szesnastce"
  • 34' Gwilia często schodzi do obrony, między stoperów i stara się pomagać im rozegraniu poprzez przerzucanie ciężaru gry. Teraz Gruzin źle zaadresował podanie na skrzydło
  • 33' Carlitos sprytnie wygarnął piłkę w środkowej strefie boiska, warszawiacy chcieli ruszyć z kontrą, ale arbiter dopatrzył się faulu Czecha i przerwał grę
  • 31' Nagy wypuścił Jędrzejczyka w pole karne. Reprezentant Polski nie zdołał jednak wywalczyć rzutu rożnego
  • 31' Nagy sfaulowany przez Kaymabę. Węgier zdenerwował się na rywala, ale szybko wznowił grę. Tempo meczu wzrosło. Często obserwujemy akcje z jednej, a w mgnieniu oka - z drugiej strony
  • 29' Kostorz zmienił Kwietniewskiego
  • 29' Centra Gwilii została spokojnie złapana przez Hruskę. Ekipa z Pilzna szybko pobiegła do ataku, jednak defensywa wicemistrzów Polski uporała się z naporem Czechów
  • 28' Nagy! Węgier otrzymał podanie od Vesovicia, ale uderzył tak, że rywal zblokował jego strzał. Będzie korner
  • 27' Czesi stosują teraz wysoki pressing, chcą szybko odebrać piłkę, jeszcze na połowie warszawiaków, którzy często podają między pierwszą a drugą linię
  • 26' Gramy
  • 24' Zawodnicy obu drużyn korzystają teraz uwag płynących od szkoleniowców. Początek należał do warszawiaków, ale z biegiem czasu coraz śmielej na murawie poczynają sobie przeciwnicy
  • 23' Chwilowa przerwa na uzupełnienie płynów
  • 23' Martins! Strzał Portugalczyka przeleciał ponad poprzeczką
  • 22' Nieporozumienie Legii, ale Jodłowiec naprawił błąd kolegi. Po chwili Sanogo dał się sfaulować przed pole karnym czeskiego klubu
  • 21' Warszawiacy ponownie ruszyli z kontrą. Sanogo pobiegł środkiem, ale jeden z rywali znakomicie wygarnął futbolówkę Vamary spod nóg
  • 19' Majecki! Ależ interwencja golkipera, który obronił strzał z bliska po stałym fragmencie. Od razu na bramkę Viktorii ruszyli legioniści, a konkretnie Vesović. Boczny obrońca szukał Sanogo, lecz zagrał zbyt mocno do atakującego "Wojskowych"
  • 17'
  • 17' Ważna interwencja Astiza w obronie. Czesi starają się teraz narzucać tempo
  • 16' Hrosovsky do Cermaka, ten obrócił się i został nieprzepisowo powstrzymany przez Gwilię. Będzie rzut wolny dla rywali
  • 14' Sanogo wrócił na murawę i będzie kontynuował grę
  • 14' Sanogo poczuł ból w nodze, napastnik korzysta w tym momencie z usług medyków klubowych
  • 14' Hrosovsky przerzucił piłkę do Reznika, lecz prawy obrońca Viktorii nie dotarł do zagrania
  • 13' Carlitos przechwycił piłkę w środku i postanowił... uderzyć na bramkę Hruski. Hiszpan huknął z kilkudziesięciu metrów i minimalnie chybił
  • 12' Tym razem Cermak fauluje Gwilię. Czesi nie przebierają w środkach od początku sparingu
  • 11' Faul na Nagyu w środku pola
  • 10' Vesović pobiegł prawym skrzydłem, dośrodkował wzdłuż pola karnego, lecz nikt nie zamknął akcji. Na razie Legia ma optyczną przewagę, stara się umiejętnie operować futbolówką
  • 9' Na spalonym jeden z graczy Viktorii po akcji prawą stroną boiska
  • 7' Znowu w natarciu legioniści. Carlitos prostopadłym podaniem uruchomił Sanogo, ten wbiegał w pole karne z rywalem na plecach i zdołał oddać strzał. Uderzenie było jednak zbyt lekkie, by zaskoczyć Hruskę
  • 6' Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, nieco zamieszania w polu karnym, lecz ostatecznie to Viktoria przy piłce
  • 4' Sanogo powalczył o piłkę w ofensywie, prawie wyłuskał ją spod nóg Jakuba Brabeca, lecz sędzia stwierdził, że przekroczył przepisy. Po chwili obaj zawodnicy ponownie rywalizowali w środku pola i tym razem to Francuz faulowany przez rywala
  • 3' Kwietniewski i... znowu bardzo groźnie. Skrzydłowy został podaniem nieco wyrzucony do prawej strony pola karnego, oddał strzał z pierwszej piłki, ale Hruska sparował uderzenie do boku, gdzie piłkę przejął Hlousek
  • 2' Kolejna próba rozegrania piłki na prawej stronie boiska, ale skutecznie zadziałali defensorzy Viktorii i od bramki grę wznawia Hruska
  • 1' Pierwsza akcja legionistów i od razu zrobiło się groźnie - Kwietniewski szarżował prawą stroną boiska, ale został powstrzymany przez Hlouska, który w dzisiejszym sparingu pełni rolę kapitana Viktorii
  • 1' Start!
  • Viktoria ma już za sobą mecz w piątek. Czesi pokonali 3:1 Universitatea Craiova po golach Reznika, Kopica i Chorego. Trener rywali w dwóch połowach wykorzystał dwa różne składy
  • Skład Legii na mecz z Viktorią: Majecki - Vesović, Jodłowiec, Astiz, Jędrzejczyk - Kwietniewski, Gwilia, Martins, Nagy - Carlitos - Sanogo
  • W czwartek wicemistrzowie Polski rozegrali pierwszy spairng okresu przygotowawczego, w którym pokonali 5:0 FK Pribram. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Jarosław Niezgoda, Cafu, Walerian Gwilia, Andre Martins oraz Inaki Astiz
  • Witamy z Westendorf. O godzinie 16:30 piłkarze Legii Warszawa rozegrają na miejscowym stadionie spotkanie sparingowe z Viktorią Pilzno