77'
80'
82'
  • 90+3'
    Koniec! Niesamowite! Legia II awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski! Legioniści wyeliminowali 1:0 Odrę Opole. Jedyną bramkę w meczu zdobył Patryk Konik!
  • 90+1'
    Przyjezdni atakują, ale ekipa Kobiereckiego dobrze się broni
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 89'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 89'
    Gospodarze mają korner
  • 88'
    Czyżycki sfalował Niskiego i doszło do małej przepychanki. Sędzia jednak uspokoił zawodników. Legia ma rzut wolny
  • 87'
    Dośrodkowanie rywali z rogu, ale ostatecznie piłka dla Legii. Miszta został sfaulowany przez Piecha
  • 86'
    Rzut rożny dla gości
  • 85'
    Cielemęcki dograł ze skrzydła, do piłki skakał Konik, ale Odra zażegnała niebezpieczeństwo
  • 84'
    Grudziński uprzedził Sobola po dośrodkowaniu z lewej fllanki
  • 83'
    Centra Pruchnika z rzutu rożnego, ale sędzia główny dopatrzył się faulu jednego z piłkarzy "Wojskowych"
  • 82'
    Łakomy miał dobry pomysł i przerzucił piłkę na skrzydło do Konika, który jednak nie zdołał do niej dopaść
  • 81'
    Cielemęcki wchodzi, Cichocki schodzi
  • 81'
    Ofiarna interwencja Niskiego w obronie
  • 78'
    Orlik zdecydował się na płaski strzał zza szesnastki, jednak Rosa był na posterunku
  • 76'
    Świetna kontra gospodarzy zakończona pięknym strzałem Konika w samo okienko z kilkudziesięciu metrów
  • 74'
    Konik! 1:0 dla Legii! Ależ gol i świetna kontra miejscowych
  • 73'
    Centra niebiesko-czerwonych z rogu, Trojak główkował w okolicach bliższego słupka, ale Legia wyszła z opresji
  • 72'
    Korner dla Odry po akcji lewą stroną
  • 71'
    Orlik ładnie obrócił się z piłką robiąc przewagę przy próbie wyjścia do kontry, lecz jeden z rywali sfaulował po chwili gracza "Wojskowych"
  • 68'
    Włodarczyk za Neumana
  • 67'
    Niski skutecznie powstrzymał jednego z rywali, po chwili Neuman otrzymał podanie za plecy obrońców i wycofał piłkę do Orlika, który jednak stracił piłkę. Skrzydłowy chciał przedryblować przeciwnika, jednak gracz Odry nie dał się zaskoczyć
  • 64'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Zarówno jedni jak i drudzy czekają na swoją szansę
  • 61'
    Gonzalez huknął z dystansu, do dobitki doskoczył jeszcze Piech. Napastnik Odry był jednak na spalonym
  • 61'
    Błanik za Winiarczyka
  • 60'
    Cichocki nieźle uderzył z okolic pola karnego, a Rosa z problemami, ale jednak obronił jego strzał
  • 59'
    Timmermans zdecydował się na oddanie mocnego strzału z kilkudziesięciu metrów. Miszta zbił piłkę do boku, następnie warszawiacy wyszli z opresji po kornerze
  • 56'
    Pruchnik dobrze zablokował strzał Piecha w obrębie pola karnego
  • 55'
    Żółta kartka dla Orlika za faul na Trojaku
  • 54'
    Miszta pewnie złapał dośrodkowanie Winiarczyka z lewej strony
  • 53'
    Cichocki dopadł do piłki w środku pola, szukał podania w kierunku Orlika,, ale Odra szybko zdołała skasować akcję. Przyjezdni wyszli z kontrą, ostatecznie na strzał zdecydował się Trojak. Uderzenie pomocnika gości okazało się jednak bardzo niecelne
  • 51'
    Konik jest ustawiony obecnie na pozycji skrzydłowego, natomiast Orlik gra na "dziesiątce"
  • 50'
    Waniek sfaulowany na połowie miejscowych
  • 50'
    Konik zmienił Mydlarza w przerwie
  • 49'
    Pruchnik dograł z rogu, w polu karnym bliski szczęścia był m.in. Mosór. Grę wznawia jednak Rosa
  • 48'
    Niski dośrodkował z prawej strony, Legia ma korner
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy rezerwy Legii bezbramkowo remisują z Odrą. Wracamy za kwadrans
  • 44'
    Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry
  • 43'
    Centra Gonzaleza z rzutu rożnego wybita spoza "szesnastki" przez Misztę
  • 42'
    "Wojskowi" chcieli wyjść z dobrze zapowiadającą się kontrą, ale arbiter przerwał grę. Przy piłce piłkarze Odry
  • 40'
    Grudziński uderzył bezpośrednio, lecz Rosa złapał piłkę
  • 40'
    Mocna centra Pruchnika z rzutu wolnego złapana przez Rosę bez większego problemu. Miejscowi jednak szybko przechwycili piłkę i wywalczyli kolejny stały fragment. Łakomy został sfaulowany w środku pola
  • 38'
    Timmermans nieprzepisowo powstrzymał Orlika i obejrzał żółtą kartkę. Legia ma rzut wolny z lewej strony
  • 37'
    Legioniści coraz lepiej zaczynają sobie poczynać na murawie. Zespól Piotra Kobiereckiego stara się budować akcje od formacji obronnej
  • 34'
    Neuman sfaulował rozpędzonego Trojaka w środkowej strefie boiska
  • 33'
    Gonzalez zacentrował ze stałego fragmentu gry, z prawej strony, jednak "Wojskowi" oddalili zagrożenie
  • 32'
    Orlik sfaulował Sobola. Drużyna Plewni ma rzut wolny
  • 31'
    Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy po rzucie rożnym, ale warszawiacy wyszli z opresji. Moment później rywale znowu zaatakowali, Piech umiejętnie obrócił się w "szesnastce", oddał uderzenie, z którym Miszta sobie poradził. Odra otrzymała jeszcze rzut rożny, po uderzeniu przeciwnika z głowy futbolówka poszybowała obok dalszego słupka
  • 28'
    Mosór sprytnie zagrał na wyprzedzenie, po chwili dwóch legionistów zablokowało strzał Piecha. Korner
  • 27'
    Na stadionie w Ząbkach zameldowali się kibice Odry. Kilkudziesięciu sympatyków niebiesko-czerwonych pojawiło się na sektorze gości i od razu rozpoczęło żywiołowy doping zagrzewający swoich zawodników do walki
  • 24'
    Pruchnik dograł z rogu, jednak goście wybili piłkę na wiwat
  • 23'
    "Wojskowi" zastosowali wysoki pressing, dzięki czemu odzyskali piłkę, a potem wywalczyli korner
  • 22'
    Niski dobrze przypilnował jednego z rywali, blisko linii końcowej. Grę wznawia Miszta
  • 20'
    Płaskie uderzenie Piecha złapane przez golkipera Legii
  • 20'
    Orlik zdecydował się na miękkie dośrodkowanie z prawej nogi, o pozycję w polu karnym walczył Neuman, jednak ekipa z Opola wyszła z opresji
  • 19'
    Głęboka centra jednego z rywali, z lewej strony, została spokojnie złapana przez Misztę
  • 18'
    Piech na spalonym
  • 17'
    Piech próbował zaskoczyć miejscowych po akcji prawą stroną. Były piłkarz Legii wyszedł jednak z piłką poza linię końcową
  • 16'
    Grudziński czujnie wybił piłkę głową. Odra często przebywa na połowie legionistów. Stołeczny klub czeka na swoją szansę
  • 15'
    Piech wpadł w pole karne po podaniu z głębi pola. Kolejny korner dla przyjezdnych
  • 14'
    Błąd w komunikacji przytrafił się teraz defensywie "Wojskowych", przez co Gonzalez zdołał przechwycić futbolówkę tuż przed "szesnastką". Jego strzał został zablokowany przez interweniującego Mosóra
  • 13'
    Pierwszoligowcy chcą utrzymywać przy piłce i regularnie kreować sytuacje bramkowe
  • 11'
    Warszawiacy próbowali wyjść z kontrą, ale niebiesko-czerwonym udało się ich powstrzymać
  • 10'
    Gonzalez! Przeciwnicy przeprowadzili akcję lewą flanką. Piech zdołał się przedrzeć i płasko wycofał do czyhającego Gonzaleza. Zawodnik minimalnie się jednak pomylił
  • 9'
    Grudziński nieprzepisowo powstrzymał Sobola w środku pola
  • 8'
    Pruchnik wybił piłkę głową po stałym fragmencie dla gości, ostatecznie płaski strzał zza pola karnego, obok bramki, oddał Gonzalez
  • 7'
    Mydlarz ukarany żółtą kartką za faul na Winiarczyku. Rzut wolny dla Odry
  • 6'
    Przerzucenie gry na lewą stronę do rozpędzonego Orlika, lecz arbiter liniowy dopatrzył się spalonego
  • 5'
    Gonzalez dośrodkował z kornera, jednak sędzia dopatrzył się faulu w "szesnastce" Legii, na Łakomym
  • 4'
    Grudziński przejął futbolówkę w obronie, ruszył środkiem, ale jego zagranie do Cichockiego zostało przecięte przez rywala
  • 3'
    Rywale otrzymali rzut wolny. Warszawiacy uporali się jednak z centrą
  • 1'
    Gonzalez zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 0
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Mecz rozpocznie się z dziesięciominutowym opóźnieniem
  • Skład Legii II na mecz z Odrą: Miszta - Niski, Mosór, Pruchnik, Grudziński - Cichocki, Waniek, Łakomy, Orlik - Mydlarz - Neuman Ławka: Kobylak, Wach, Konik, Cielemęcki, Sobiecki, Włodarczyk
  • Trener Piotr Kobierecki nie będzie mógł skorzystać m.in. z Macieja Rosołka, Kacpra Wełniaka oraz Chrisa Phlippsa. Kadra "Wojskowych" jest dostępna w tym miejscu
  • W poprzedniej rundzie ekipa trzecioligowe rezerwy Legii wyeliminowały Wigry Suwałki (2:0) po trafieniach Michała Mydlarza i Kacpra Wełniaka, Niebiesko-czerwoni rozprawili się natomiast z Arką Gdynia (1:0). Gola na wagę awansu, w 90. minucie, strzelił wówczas Miłosz Trojak
  • Do meczu "dwójki" z opolanami zostało jeszcze trochę czasu. Zachęcamy zatem do zapoznania się z artykułem dotyczącym Michała Sparwassera. Napastnik w ubiegłym roku sięgnął z Legią U-17 po mistrzostwo Polski juniorów młodszych, a od bieżącego sezonu jest piłkarzem Odry. 17-latek wrócił do klubu, w którym trenował w latach 2014/15, a następnie trafił właśnie do stolicy. Link do tekstu jest dostępny tutaj
  • Witamy! Zanim pierwszy zespół zmierzy się z Widzewem, o awans do 1/8 finału Pucharu Polski będą walczyć również rezerwy Legii Warszawa. Zawodnicy Piotra Kobiereckiego zmierzą się w Ząbkach z pierwszoligową Odrą Opole. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 18:00.
Legia II WarszawaOdra Opole

9' Michał Mydlarz

9'
40'

40' Thijs Timmermans

46' Patryk Konik za Michał Mydlarz

46'

56' Kamil Orlik

56'
62'

62' Dawid Błanik za Łukasz Winiarczyk

70' Szymon Włodarczyk za Mikołaj Neuman

70'

75' Patryk Konik

75'
76'

76' Mateusz Wypych

77'

77' Mateusz Czyżycki za Thijs Timmermans

80'

80' Szymon Skrzypczak za German Ruiz Gonzalez

82' Radosław Cielemęcki za Piotr Cichocki