• To ostatni sparing warszawiaków podczas zgrupowania w Belek. Przed startem drugiej części sezonu "Wojskowi" zagrają jeszcze w grze kontrolnej z Wisłą Płock
  • 90+1'
    Koniec! Legia wygrała z Kajratem 2:0 po golach Antolicia oraz Martinsa!
  • 87'
    Szwyriew główkował po centrze z rzutu rożnego. Piłka została jednak zablokowana przez legionistów, którzy po chwili ją wybili
  • 86'
    Lewczuk wybił piłkę na rzut rożny. Stoper przeciął prostopadłe podanie do jednego z rywali
  • 85'
    Luquinhas wyłuskał piłkę na połowie Kajratu. Następnie Cielemęcki dośrodkował wzdłuż pola karnego z lewej strony. Novikovas oddał strzał, który poszybował obok lewego słupka strzeżonego przez Płotnikowa
  • 83'
    Howhannisjan powstrzymany przez Karbownika. Następnie Cielemęcki zszedł do środka i uruchomił Novikovasa. "Wojskowi" wywalczyli korner
  • 82'
    Pewne uderzenie Portugalczyka. Płotnikow nie miał większych szans na obronę
  • 82'
    Martins! 2:0!
  • 81'
    Rzut karny dla Legii po faulu na Karbowniku
  • 80'
    Indywidualny rajd Karbownika. Lewy defensor pojawił się w środku pola. później piłkę na prawej flance otrzymał Vesović. Prawy obrońca został złapany na ofsajdzie
  • 79'
    Cierzniak kapitalnie obronił uderzenie przeciwnika z pola karnego po wcześniejszym zagraniu z lewej strony
  • 78'
    Cielemęcki gra teraz jako skrzydłowy, z kolei Cholewiak pełni rolę wysuniętego napastnika
  • 76'
    Cielemęcki za Rosołka
  • 76'
    Rosołek na spalonym. Legioniści próbowali zabrać się do kontry
  • 74'
    Warszawiacy poradzili sobie z centrą rywali z kornera. Kazachowie próbowali jeszcze zagrozić bramce Cierzniaka, lecz ta sztuka im się nie udała
  • 74'
    Rzut rożny dla przeciwników
  • 68'
    Jeden z rywali mocno uderzył zza pola karnego. Cierzniak odbił piłkę przed siebie. Alykulow minął golkipera Legii, ale nie wpakował piłki do siatki. Piłkarz drużyny przeciwnej był poza tym na spalonym
  • 66'
    Tungyszbajew zacentrował w "szesnastkę", a później uczynił to samo. Po miękkim dośrodkowaniu Eseola minimalnie się pomylił po strzale z bliskiej odległości
  • 65'
    Antolić dośrodkował ze stałego fragmentu w pole karne. Legioniści walczyli o piłkę, ale Kazachowie zażegnali niebezpieczeństwo. Później rywale zabrali się do kontry i uzyskali rzut wolny z prawej strony
  • 64'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
  • 63'
    Luquinhas świetnie wypatrzył Cholewiaka. Skrzydłowy dośrodkował z lewej strony, lecz Płotnikow złapał piłkę
  • 63'
    Luquinhas zacentrował z lewej strony w pole karne. Rosołek pobiegł do piłki, ale jej nie sięgnął
  • 62'
    Novikovas sfaulowany w bocznym sektorze. Litwin wywalczył aut mimo tego, że był pilnowany przez trzech przeciwników
  • 60'
    Vesović przeciął zagranie z prawej flanki. Następnie Novikovas został sfaulowany tuż przed polem karnym. Litwin szybko wznowił grę i uderzył. Golkiper zbił futbolówkę, a po chwili Cholewiak oddał dwa strzały: z prawej nogi i głowy. Płotnikow, w obu sytuacjach, popisał się skutecznymi interwencjami
  • 57'
    Luquinhas sfaulowany w środku pola
  • 57'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Jak na razie brakuje groźniejszych sytuacji z obu stron
  • 55'
    Cholewiak został sfaulowany na połowie Legii. Po chwili Eseola wbiegł w pole karne i musnął futbolówkę, ale Cierzniak popisał się ważną interwencją
  • 53'
    Howhannisjan dośrodkował z prawej strony, lecz Cierzniak nie miał kłopotów ze złapaniem piłki. Po chwili legioniści zabrali się do kontry. Cholewiak otrzymał świetne płaskie podanie z głębi pola, ale był na spalonym
  • 52'
    Martins przerzucił piłkę na lewą flankę do Luquinhasa. Brazylijczyk popędził do futbolówki za wszelką cenę, ale nie zdołał utrzymać równowagi
  • 51'
    Antolić dograł z rzutu wolnego z prawej strony, ale piłka minęła wszystkich zawodników. Warszawiacy mieli jeszcze korner, który nie przyniósł pożądanych efektów
  • 48'
    Novikovas sfaulowany na połowie Kajratu. Rzut wolny dla legionistów. Antolić podchodzi do piłki
  • 47'
    Żółta kartka dla Cholewiaka
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia wygrywa 1:0 Kajratem po golu Antolicia z rzutu karnego. Wracamy za kilkanaście minut
  • 45+1'
    Howhannisjan powstrzymał Novikovasa i wyłuskał piłkę spod nóg Litwina na połowie Kajratu. Moment później Rosołek chciał wypuścić Karbownika prostopadłym podaniem. Lewy obrońca nie zdołał dopaść do futbolówki
  • 44'
    Żółta kartka dla Keylera za faul na Cholewiaku
  • 44'
    Karbownik otrzymał podanie od Rosołka, ale jeden z przeciwników wyłuskał piłkę w środku pola. Kilka sekund później futbolówkę wyłuskał Jędrzejczyk
  • 42'
    Martins zagrał na prawą flankę w kierunku Vesovicia. Reprezentant Czarnogóry nie wygrał pojedynku z Keylerem
  • 40'
    Vesović dobrze wypuścił Rosołka na lewej stronie. Młodzieżowiec z łatwością minął rywala i wycofał podanie do Novikovasa. Litwin jednak nie opanował podania i akcja spaliła na panewce
  • 38'
    Lewczuk nieprzepisowo powstrzymał Eseolę na połowie Legii
  • 36'
    Mocny wyrzut z autu Howhannisjana. Miejsca do oddania strzału szukał Eseola, ale defensorzy Legii mu na to nie pozwolili
  • 34'
    Dośrodkowanie Antolicia w kierunku pierwszego słupka, lecz przeciwnicy wybili futbolówkę z pola karnego
  • 33'
    Legioniści próbowali przedrzeć się prawą stroną. Vesović wywalczył korner
  • 32'
    Rzut wolny dla rywali. Numurgamat uderzył z lewej nogi. Piłka zmieniła nieco kierunek lotu po zahaczeniu o mur, ale Cierzniak był na posterunku
  • 30'
    Antolić! 1:0 dla Legii. Pewny strzał Chorwata. Golkiper Kajratu rzucił się w odpowiedni róg, ale nie był w stanie obronić uderzenia pomocnika "Wojskowych"
  • 29'
    Rzut karny dla Legii! Luquinhas sfaulowany w "szesnastce" przez Sizowa, który został ukarany żółtą kartką
  • 29'
    Rosołek zagrał do Novikovasa. Litwin zbiegł do środka, ale nie zrozumiał się z "Rosim". Piłkę przejął Płotnikow
  • 27'
    Cholewiak złapany na ofsajdzie
  • 27'
    Niezły pomysł Martinsa. Portugalczyk posłał ciętą piłkę z własnej połowy na prawą stronę do Cholewiaka. Pomocnik włożył w to zagranie trochę za dużo siły
  • 25'
    Keyler dośrodkował z kornera, jeden z przeciwników uderzył wysoko ponad poprzeczką
  • 24'
    Novikovas przerwał akcję rywali w środku pola, ale kazachska ekipa zdołała szybko zgarnąć piłkę. Kajrat wywalczył korner
  • 23'
    Karbownik uruchomił Novikovasa. Skrzydłowy nie zdołał minąć rywala w bocznym sektorze
  • 21'
    Martins przeciął podanie Keylera na połowie Kajratu. Legia buduje akcję
  • 20'
    Karbownik zbiegł do środka po minięciu przeciwnika. Następnie Novikovas wypatrzył Rosołka, a ten wycofał zagranie tuż przed linią końcową. Ostatecznie Kajrat wyszedł z opresji
  • 19'
    Luquinhas ofiarnie walczył w obronie. Brazylijczyk przekroczył jednak przepisy i sfaulował Tuzakbaera w środkowej strefie boiska
  • 18'
    Cholewiak strzelił zza pola karnego, ale minimalnie chybił
  • 17'
    Rosołek czyhał na centrę Vesovicia, ale piłkę przejął Płotnikow
  • 16'
    Udany pressing Legii. Luquinhas wbiegł w "szesnastkę" i wycofał podanie do Antolicia. Chorwat płasko uderzył z prawej nogi, do celu zabrakło niewiele
  • 15'
    Zrobiło się zamieszanie po rzucie rożnym dla Kajratu. Ostatecznie zespół Vukovicia oddalił zagrożenie
  • 14'
    Tuzakbaer ukarany żółtą kartką. Faul na Karbowniku
  • 13'
    Keyler dograł w pole karne z lewej strony, ale piłkarze Legii byli na posterunku
  • 12'
    Rosołek na spalonym
  • 12'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola. Potem do piłki ruszył Novikovas. Litwin niedokładnie przyjął futbolówkę tuż przed "szesnastką" i golkiper rywali ją złapał
  • 9'
    Korner dla kazachskiego klubu. Po centrze z rzutu rożnego piłkę przejął Karbownik. Wcześniej do futbolówki wyskoczył Sizow, ale nie był w stanie jej sięgnąć
  • 8'
    Legia ma rzut rożny. "Wojskowi" krótko rozegrali stały fragment gry. Następnie rywale zabrali się do kontry i Martins sfaulował Astanowa
  • 6'
    Przeciwnicy wybili futbolówkę z własnej połowy. Po chwili Novikovas ruszył lewą stroną i podał do Karbownika. Młodzieżowiec przewrócił się na murawie po kontakcie z przeciwnikiem, lecz sędzia nakazał grać dalej
  • 5'
    Jędrzejczyk zastopował Howhannisjana na prawej flance. Legioniści ruszyli do akcji. Novikovas został sfaulowany na połowie Kajratu
  • 4'
    Luquinhas minął Tauzakbaera w środkowej strefie, a następnie zagrał do Rosołka. Napastnik został jednak powstrzymany przez jednego z obrońców
  • 3'
    Alykulow otrzymał podanie z lewej strony, ale futbolówka mu odskoczyła. Piłkę przejął Karbownik
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na drugi sparing z Kajratem Ałmaty wygląda następująco: Cierzniak - Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik - Novikovas, Martins, Antolić, Cholewiak - Luquinhas - Rosołek!
  • Witamy! O 15:30 rozpocznie się drugi niedzielny sparing Legii Warszawa. Rywalem ekipy Aleksandara Vukovicie ponownie będzie Kajrat Ałmaty. Kilka godzin wcześniej "Wojskowi" przegrali z Kazachami 0:1. Więcej o tym meczu pisaliśmy tutaj
Legia WarszawaKajrat Ałmaty
13'

13' Alibi Tuzakbaer

28'

28' Iwan Sizow

29'
44'

44' Sergey Keyler

69'

69' Danijar Usjenow za Rifat Nurmugamet

69' Wiaczesław Szwyriew za Iwan Sizow

81' Andre Martins (k.)