79'
81'
90'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrywa z Górnikiem aż 4:0 po trafieniach Astiza, Żyry, Radovicia i Orlando. Demonstracja siły. Gdyby trzeba było, padło by więcej bramek.
  • 90+3'
    Pinto za płasko zagrywał w pole karne i nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry
  • 90+2'
    rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego
  • 90+1'
    O trzy minuty przedłużył mecz sędzia
  • 90'
    Na spalonym Orlando Sa
  • 88'
    Magiera do Gergela, ale jego strzał zablokowany
  • 88'
    Zmiana w Górniku za Iwana wszedł Konrad Nowak
  • 87'
    Kolejna akcja Legii ale w opanowaniu piłki w polu karnym ręką pomagał sobie Żyro
  • 87'
    Górnik wywalczył rzut rożny
  • 86'
    Kucharczyk wybiegł do zagrania Żyry, podał do Orlando i ten pakuje piłkę do siatki, ale liniowy wskazał na pozycję spaloną Kuchego.
  • 84'
    Kucharczyk sprytnie do Dudy w pole karne i... w ostatniej chwili wślizgiem na róg wybił piłkę obrońca
  • 84'
    Żyro wypatrzył a polu karnym Astiza, ten świetnie wyskoczył i uderzył głową, ale dobrze spisał się Steinbors.
  • 82'
    Żyro posłał długie podanie do Orlando, który przejął piłkę tuż za linią środkową boiska, pognał na bramkę i pokonał Steinborsa
  • 81'
    4:0 Orlando Sa!
  • 78'
    Sa wychodził na czystą pozycję i został powalony przez Jeża. Żółta kartka dla piłkarza Górnika.
  • 77'
    Guilherme faulował Madeja i ujrzał żółtą kartkę
  • 76'
    Iwan krótko rozegrał piłkę z Zacharą, ten huknął z 16 metra, nad poprzeczką. Na zbyt wiele pozwalają w ostatnich minutach legioniści rywalom.
  • 76'
    Zmiana w Legii za Koseckiego wszedł Michał Kucharczyk
  • 75'
    Guilherme faulował z lewej strony pola karnego, z rzutu wolnego uderzał Magiera, ale niecelnie.
  • 73'
    Lewczuk nie trafił w piłkę, uderzał Jeż ale został zblokowany
  • 72'
    Duda przekombinował w pole karne, powinien dostrzec lepiej ustawionych partnerów
  • 70'
    Danch do Iwana, ten odegrał do Sobolewskiego, ten był zablokowany przez Astiza, a po chwili piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 69'
    Kuciak do Orlando, ten odegrał do Dudy, który huknął z 25 metrów, ale świetnie spisał się Steinbors
  • 68'
    Za Rzeźniczaka pojawił się Igor Lewczuk
  • 67'
    Madej uderzył z 18 metrów, ale bez problemu poradził sobie Kuciak
  • 66'
    Duda znakomicie do Żyry, ten pakuje piłkę do bramki, ale sędzia uznał, ze piłkarz Legii był na spalonym, a chyba nie był...
  • 64'
    Zmiana w Górniku za Kurzawę pojawił się Robert Jeż
  • 63'
    Zmiana w Legii - za Radovicia wchodzi Orlando Sa
  • 62'
    Fatalny kiks Kuciaka ale i z tego nie potrafili skorzystać zabrzanie
  • 61'
    Jakub Kosecki pędził na bramkę, mógł zagrać do Rado lub Żyry, ale miał apetyt na bramkę i... podał piłkę do rąk Steinborsowi.
  • 60'
    Godzina meczu za nami i w zasadzie jest po meczu, pewne prowadzenie legionistów.
  • 58'
    Najpierw kapitalne zagranie Helio Pinto do Miro Radovicia w pole karne, tan Rado ograł z łatwością Mariusza Magierę i strzałem z lewej nogi nie dał szans na skuteczna interwencje Steinborsowi.
  • 58'
    Żółta kartka dla Dudy, po stracie brzydki faul na Madeju
  • 56'
    Danch zagrywał w pole karne do Gergela, ten przegrał główkę z Rzeźniczakiem, piłka jednak trafiła do Madeja, ale ten najpierw źle przyjął piłkę, a po chwili fatalnie uderzył.
  • 56'
    3:0 Radović. Brawo!!!
  • 54'
    Gui świetnie do Koseckiego, ten do Żyry, który wypatrzył Radovicia, ale Serb na spalonym
  • 53'
    Danch faulował Koseckiego, wolny w okolicach środka boiska
  • 52'
    akcja Górnika zakończona, a jakże, wygraną główką przez Guilherme
  • 50'
    Żyro świetnie do Brozia w pole karne, który wychodził na czystą pozycje ale nie zabrał się z piłką
  • 49'
    Guilherme wygrał kolejny pojedynek główkowy - niesamowite!
  • 48'
    Żyro wywalczył rzut rożny
  • 48'
    a jednak nie, legionista w ostatniej chwili nabity i od bramki zacznie Steinbors
  • 47'
    Na spalonym Radović
  • 45+16'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+1'
    Pinto krótko rozegrał stały fragment gry, legioniści wymienili kilka podań, ale na końcu piłka odskoczyła Radoviciowi
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia prowadzi zasłużenie 2:0 po golach Astiza i Żyry.
  • 45'
    Kosecki stracił piłkę w walce z trzema rywalami, ale po chwili odzyskał futbolówkę Guilherme i ośmieszył graczy z Zabrza
  • 45'
    Jeszcze rzut rożny dla Legii
  • 43'
    Legioniści końcówkę pierwszej połowy grają spokojniej, długo rozgrywają piłkę
  • 42'
    Rzut rożny dla Górnika
  • 42'
    Magiera zagrywał do Szeweluchina, ten przedłużył na na dalszy słupek, ale tam zabrzanie dopuścili się faulu
  • 41'
    Kosecki ładnie wychodził na pozycję, ale niedokłanie podał mu Radović
  • 40'
    Żyro przejął piłkę, zagrał do Rado, ten odegrał w tempo ale zawahał się Żyrko i stracił piłkę
  • 39'
  • 37'
    Z rzutu wolnego Duda zagrał do Brozia, ten uderzył z 30 metrów ale jak mocno, tak niecelnie
  • 36'
    Kosecki pognał ładnie z piłką, ale zagrywał zbyt niedokładnie do Radovicia i połapali się w tym obrońcy
  • 34'
    Miro Radović odegrał na lewą nogę Michałowi Żyro, a ten uderzył z 25 metrów potężnie pod poprzeczkę. Brawo!
  • 34'
    Kolejny raz faulowany Kosecki, zabrzanie nie mają innego sposobu na Kubę
  • 32'
    Ładne zagranie do Madeja na wolne pole, ten świetnie odegrał do Gergela i gdyby ten zdecydował się na strzał byłoby groźnie, ale się zawahał i sytuacja została opanowana.
  • 32'
    2:0 Michał Żyro. Gol Stadiony świata!
  • 29'
    Pół godziny gry za nami, Legia przeważa i zasłużenie wygrywa
  • 28'
    Zmiana w ekipie gospodarza za Sadzawickiego wszedł Seweryn Gancarczyk
  • 27'
    I kolejny faul Sadzawickiego na Koseckiem, obrońca Górnika za chwilę opuści murawę bo nie daje sobie rady
  • 27'
    Dośrodkowanie Dudy, ale obok bramki
  • 26'
    Kurzawa ograł Brozia, uderzył na bramkę, ale posłał piłkę nad poprzeczką
  • 26'
    Kolejny raz brzydko faulowany był Kosecki
  • 25'
    Nic zabrzanom z rożnego nie wyszło, piłka dla Legii
  • 24'
    Rzut wolny dla zabrzan, Magiera w pole karne, płasko i... rzut rożny dla Górnika
  • 22'
    Faulowany był Michał Żyro na środku boiska, kolejny rzut wolny dla Legii
  • 21'
    Vrdoljak faulował Madeja, szybko rozegrany wolny, długa piłka do Gergela, ale czujny był Guilherme
  • 20'
    Kosecki najpierw ładnie przejął piłkę, a po chwili niedokładnie do Radovicia
  • 19'
    Guilherme płasko do Koseckiego i podanie w ostatniej chwili przeciął Szadzawicki.
  • 18'
    Astiz faulowany w powietrznej walce z Gergelem i wolny dla Legii
  • 18'
    Duda zagrywał prostopadle do Rado, ale kompletnie się niezrozumieli
  • 17'
    Faulowany Madej na środku boiska, wolny dla gospodarzy
  • 16'
    Madej za łatwo przedarł się przez szyki Legii, zagrał do Kurzawy i ten w ostatniej chwili zablokowany przez Brozia
  • 14'
    Guilherme przejął piłkę odegrał do Dudy i wyszedł na pozycję, ale Słowak odegrał mu niedokłądnie
  • 13'
    Ondrej Duda znakomicie dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, piłka minęła wszystkich i trafiła w słupek, do odbitej futbolówki dopadł Astiz i głową wpakował ją do siatki. Prowadzimy 1:0.
  • 11'
    Powinno być 1:0 dla Legii, Radović dostał świetne podanie z głębi pola od Brozia, miał dużo czasu i miejsca, ale trafił w Steinborsa
  • 11'
    1:0 Inaki Astiz!
  • 9'
    Kosecki zakręcił Sadzawickim i wywalczył drugi rzut rożny
  • 9'
    Żyro dośrodkowywał ale wprost w ręce Steinborsa
  • 8'
    Krótko rozegrany stały fragment gry, ale połapali się w tym gospodarze
  • 7'
    Pierwszy rzut rożny dla Legii wywalczony przez Radovicia
  • 6'
    na spalonym Miro Radović
  • 5'
    Najpierw akcja Górnika prawą stronę, ale dośrodkowanie Gergela trafiło w Guilherme, po chwili Żyro w uliczkę do Radovicia, ale Serb uprzedzony przez Steinborsa
  • 2'
    Legioniści spokojnie rozgrywają futbolówkę
  • 2'
    Na spalonym Jakub Kosecki
  • 0
    Mecz rozpoczęty. Do boju! Po trzy punkty!
  • 0
    Minuta ciszy ku pamięci zmarłego Edwarda Olszówki, byłego zawodnika Górnika Zabrze
  • 0
    Oba zespoły już na boisku, Legia rozpocznie od środka
  • 0
    Legioniści w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach, Górnik cały na biało
  • 0
    Piłkarze Legii pojechali do Zabrza by zmierzyć się z Górnikiem. Obie drużyny już po rozgrzewce, za chwilę początek spotkania.
Górnik ZabrzeLegia Warszawa
12'
59'
78'

78' Guilherme

79' Robert Jeż

79'
81'

90' Seweryn Gancarczyk