81'
86'
92'
  • 90+6'
    Legia straciła pozycję lidera, jednak z całą pewnością kwestia mistrzostwa Polski nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Kibicujmy do końca naszym piłkarzom. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia Legia.Net. Zaprezentujemy Państwu pomeczowe materiały
  • 90+5'
    Legia właśnie zmarnowała piłkę meczową. Kucharczyk dośrodkował idealnie na nogę Guilherme, który z 10. metra przestrzelił nad bramką. Sędzia po tej akcji zakończył mecz
  • 90+4'
    Lech powoli rozgrywa na połowie Legii
  • 90+3'
    W polu karnym był nawet Kuciak, piłkarze Lecha wyszli jednak z kontrą, z połowy starał się strzelać Pawłowski, ale nie dokopał
  • 90+3'
    Duda przedzierał się lewą stroną, ale stracił piłkę. Po chwili zobaczył żółtą kartkę
  • 90+1'
    Znowu zamieszanie pod bramką Buricia, piłka wychodzi na rzut rożny. Brzyski!!!
  • 90'
    Kontra Gui i Brozia przerwana najpierw przez Kadara, chwilę później przez Trałkę. Aut na wysokości pola karnego
  • 90'
    Jodłowiec centrował w pole karne, do piłki skakał Rzeźniczak, ta jednak ostatecznie trafiła do Kucharczyka, który strzelał przewrotką. Niecelnie
  • 90'
    Sędzia doliczył cztery minuty
  • 88'
  • 88'
    Znowu skakał Vrdoljak, oddał strzał, ale tym razem bez zagrożenia. Od bramki Burić
  • 88'
    Formella za Jevticia
  • 87'
    Kucharczyk wykłada piłkę Dudzie, ten strzelał, piłka po rykoszecie minęła bramkę Burcia. Korner!
  • 86'
    Linetty traci piłkę na rzecz Dudy po czym fauluje Słowaka, za co trafia do notesu sędziego
  • 85'
    Jodłowiec niecelnie do Brozia. Szymon Marciniak zwraca uwagę Buriciowi, który sprytnie przedłuża grę
  • 84'
    Jodłowiec wypuszcza Kuchego, który KAPITALNIE na pełnym gazie urwał się obrońcy i szedł sam na sam z Buriciem. Niestety przestrzelił
  • 84'
    Duda faulowany przez Linetty'ego
  • 83'
    Sadajew w pojedynku z Astizem i Broziem. Rosjanin padł na murawę już w polu karny, co sędzia zinterpetował jako "symulkę". Żółta kartka
  • 83'
    Guilherme szarżował prawym skrzydłem, ale przegrał pojedynek z Kadarem
  • 81'
    Lech dobrze ustawiony i umiejętnie wypychający naszych graczy
  • 80'
    Sa powalony na ziemię w narożniku przez Kędziorę. Sędzia nakazuje grać dalej
  • 80'
    Legia wysoko na połowie Lecha
  • 79'
    Gui zmienia Żyrę
  • 79'
    Korner dla Legii. W narożniku Kucharczyk
  • 79'
    Bramka Buricia jak zaczarowana. Kolejna szansa po rzucie rożnym, tym razem strzelał Rzeźniczak, a piłka minimalnie minęła bramkę Kolejorza
  • 77'
    Doskonałe podanie Brzyskiego w kierunku Żyry, piłkę jednak do swojego bramkarza odbija Kamiński. Burić łapie piłkę. Legioniści sygnalizują podanie do bramkarza, ale Szymon Marciniak nie zagwidzał rzutu wolnego pośredniego
  • 77'
    Nieporozumienie pod bramką Legii, na szczęście bez konsekwencji
  • 75'
    Sa szukał w polu karnym Dudę, ale stracił piłkę i Lech ma przejął piłkę. Gracze trenera Skorży - co zrozumiałe - nie spieszą się z atakiem
  • 74'
    Znowu dobra szansa Legii! Kucharczyk wrzucił w pole karne gdzie był Sa, ten znalazł trochę miejsca i oddał strzał głową, który broni Burić
  • 72'
    Ależ było blisko! Kucharczyk w pole karne Lecha, tam po zamieszaniu do piłki dopadł Jodłowiec i oddał strzał, który minął bramkę Burcia o kilkanaście centymetrów
  • 71'
    Wcześniej żółtą kartkę obejrzał Astiz
  • 71'
    Teraz kartka dla Arajuuriego za faul na Sa. Będzie szansa na centrę
  • 70'
    Strzał Brozia prosto w Buricia
  • 67'
    Ależ powrót Kucharczyka, który w ostatniej chwili blokuje Kędziorę
  • 67'
    Kucharczyk wpadł w pole karne i w kontakcie z Arajuurim upadł. Sedzia uznał, że to symulowanie faulu
  • 66'
    Zmiana w Lechu. Opuszcza boisko Kownacki, w jego miejsce Kadar - gracz defensywny
  • 65'
    Duda prawie przejął piłkę po kiksie defensywy Lecha... Jest gorąco!
  • 64'
    Wcześniej dośrodkowanie Rzeźniczaka, wydawało się, że Sa znajdzie się w prostej sytuacji, ale w ostatniej chwili we wszystko wmieszał się któryś z graczy Lecha
  • 63'
    Kolejna akcja Legii zakończona rzutem rożnym. Szansa na dośrodkowanei
  • 63'
    Ajj! Znowu piłka zmierzała do Vrdoljaka, ten jednak nie zdoałał oddać strzału
  • 63'
    Ależ nacisk Legii! Kolejny korner, strzelał Vrdoljak, mnimalnie nad bramką Buricia!
  • 61'
    Koronkowa akcja Lecha przerwana przez Astiza. Hiszpan jednak źle wyprowadził piłkę i aut dla Lecha
  • 61'
    Saganowski poza boiskiem, w jego miejsce Orlando Sa
  • 60'
    Ładna akcja Legii lewym skrzydłem, ale głębokie dośrodkowanie Dudy już w rękach Buricia
  • 58'
    Duda płaskim podaniem szukał Sagana, ale to zagranie było spisane na porażkę. Kontra Lecha
  • 58'
    Jevtić bardzo mocno po ziemi strzelał z dystansu, Kuciak z kłopotami odbija piłkę przed siebie. Na szczęście Astiz oddalił zagrożenie
  • 56'
    Vrdoljak traci piłkę, Linetty chciał wypuścić Pawłowskiego, ale dobrze przeciął akcję Astiz
  • 56'
    Długie podanie do Żyry, ten niestety źle przyjął piłkę i od bramki Burić
  • 55'
    Ależ zrobiło się nam spotkanie. Teraz aut dla Lecha na wysokości pola karnego Legii
  • 54'
    Ładna szarża Kucharczyka zakończona dośrodkowaniem. Znowu rzut rożny
  • 54'
    GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Vrdoljak
  • 54'
    Dośrodkowanie Brzyskiego w pole karne, tam niepilnowany był Vrdoljak, który ładnie złożył się do strzału i głową pokonał Buricia
  • 53'
    Miękka piłka, pusty przelot zanotował Burić, ale Arajuuri wybił piłkę na rzut rożny
  • 53'
    Znowu z piłką minął się Burić, ale nikt z legionistów nie zamykał akcji
  • 52'
    Dośrodkowanie Brzyskiego odbija któryś z graczy Lecha, do piłki dopadł jeszcze Kucharczyk, którego płaski strzał trafił w rywala
  • 52'
    Znowu faul z prawej strony. Znowu szansa na wrzutke dla Brzyskiego
  • 51'
    Prawą stroną pędził Broź, który faulowany był przez Kamińskiego. Żółta kartka dla gracza Lecha i szansa na centre dla Brzyskiego
  • 50'
    Legia na kolanach. Konta Lecha. Rywale mieli wyjątkowo dużo swobody na połowie Legii. Linetty popędził z piłką, rozejrzał się i przymierzył nie do obrony z 20. metrów
  • 49'
    Kolejna kontra Lecha, znowu próbował Kownacki, ale został zablokowany
  • 49'
    0:2... Linetty
  • 48'
    Strzelał z dystansu Jodłowiec, ale został zablokowany
  • 47'
    Bramka dla Lecha. Darko Jevtić
  • 47'
    Rzut rożny, spore zamieszanie, najpierw strzelał Kownacki, ale został zablokowany, chwilę później poprawił Jevtić, który idealnie zmieścił piłkę koło słupka
  • 46'
    Pierwsza akcja Lecha - Kownacki na prawym skrzydle, wibija piłkę Astiz
  • 45+16'
    Słońce zaszło przy Łazienkowskiej, miejmy nadzieje, że warunki do gry będą bardziej sprzyjające i zobaczymy lepsze widowisko...
  • 45+16'
  • 45+15'
    Piłkarze obu zespołów już na boisku
  • 45'
    Dośrodkowanie w pole karne Lecha znowu ląduje na głowie Arajuuriego
  • 45'
    Mamy jeszcze przed przerwą rzut rożny
  • 45'
    Piąstkuje Burić, a sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę
  • 44'
    Kędziora fauluje Kucharczyka i otrzymuje za to zagranie żółtą kartkę
  • 43'
    Kucharczyk wrzucał w pole karne, był tam Rzeźniczak, ale ten źle obliczył lot piłki (albo Kucharczyk zagrał za mocno) i ta po głowie stopera wyleciała poza boisko
  • 43'
    Duda wpadł w pole karne i runął na ziemie po kontakcie z Trałką. Sędzia niewzruszony, gramy dalej
  • 42'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 41'
    Znowu kontra Lecha. Kędziora płasko podawał do wbiegającego w pole karne Hamalinena, Fin jednak odchylił się i jego strzał poleciał wysoko nad bramką Legii
  • 41'
    Jodłowiec na lewe skrzydło do Kuchego, trochę za lekko, ale na wszelki wypadek na rzut rożny wybijał Kędziora
  • 40'
    Vrdoljak ładnie przyjął piłkę i ruszył do przodu, ale po chwili głupio ją stracił. Kontra Lecha zakończyła się tak, że Kędziora wyszedł z piłką poza boisko
  • 40'
    Krytyka meczu na Twitterze nie ustaje
  • 39'
    Mecz nie porywa, poziom nie jest specjalnie wysoki...
  • 38'
    Krótko rozegrany rzut rożny Lecha, Legia jednak rozszyfrowała zamiary rywala i przejęła piłkę
  • 38'
    Kontra Legii, prawą stroną pędził Żyro i dośrodkowywał w kierunku Saganowskiego. Pewnie jednał przecina wszystko Burić
  • 38'
    Kownacki przegrywa pojedynek z Rzeźniczakiem
  • 36'
    Hamalainen świetnie utrzymał się przy piłce przy presji Brzyskiego i podał do Kownackiego. Temu piłke zaś łatwo zabrał Jodłowiec. Kolejny korner dla Lecha
  • 35'
    Piłkarze Lecha przy tym kornerze otoczyli Kuciaka, ten z miał trudności z interwencją. Sędzia uznał, że był faulowany
  • 34'
    Jodłowiec mocno ciągnięty przez Trałkę. Nasz defensywny pomocnik zdołał jeszcze podać w kierunku Saganowskiego, ale podanie przejął Kamiński
  • 34'
    Kontra Lecha, mocna wrzutka Kędziory ląduje na głowie Astiza. Rzut rożny
  • 32'
    Brzyski z rzutu rożnego, skakał w polu karnym Saganowski, ale ostatecznie (z kłopotami) łapie Burić
  • 31'
    Legia bez pomysłu rzuca piłki z pominięciem drugiej linii w kierunku Sagana. Ten przegrywa każdy pojedynek z Arajuurim
  • 30'
    Żyro zagrywał w kierunku linii końcowej do wybiegającego Jodłowca, ten jednak "wyjechał" z piłką z boisko
  • 29'
    Linetty zdecydował się na strzał z 19. metra - bardzo mocno, ale niecelnie. Kuciak od bramki
  • 28'
    Vrdoljak świetnie obrócił się z rywalem na plecach i szybko prostopadłym podaniem szukał Saganowskiego. Ten jednak wystartował znacznie za późno
  • 27'
    Teraz groźna akcja Legii. Broź płasko w pole karne do Dudy, ten szukał miejsca do oddania strzału, ale szybko został otoczony przez defensorów Lecha
  • 25'
    Duda wypuszcza Kuchego, ale tym razem szybszy Arajuuri
  • 25'
    Lech odrobinę groźniejszy i żywszy na połowie Legii w tych pierwszych 25 minutach, ale też bez konkretów
  • 23'
    Dobra decyzja?
  • 23'
    Kownacki do Buricia, ten oddał piłkę legionistom
  • 21'
    Miękkie dośrodkowanie Dougalsa wybite przez któregoś z piłkarzy Legii
  • 20'
    Mocno bite dośrodkowanie Kędziory wybija Astiz
  • 20'
    Trałka faulowany na 30. metrze. Będzie rzut wolny dla Lecha
  • 19'
    Żyro postanowił wyrzucić maskę i dalszą część spotkania kontynuował będzie bez niej
  • 17'
    Dobra kontra Lecha, ale jeszcze lepszy powrót Kucharczyka, który wślizgiem przerwał rajd Kędziory
  • 17'
    Co sądzicie?
  • 16'
    Dobre podanie Żyry do Saganowskiego, ten wychodził na czystą pozycję, ale szybko został dogoniony prze Arajuuriego
  • 15'
    Trałka znakomicie utrzymał się przy piłce i wypuścił Jevticia, ten pod naporem zdołał zagrać do Pawłowskiego. Akcja zakończyła się dośrodkowaniem i piąstkowaniem Kuciaka
  • 13'
    Świetne podanie Saganowskiego do Żyry, ten wpadł w pole karne, ale nie zdołał znaleźć luki do oddania strzału i stracił piłkę
  • 12'
    Hamalainen za mocno zagrał do Jevticia, od bramki Kuciak
  • 12'
    Mało porywające jest to spotkanie
  • 11'
    Oskrzydlająca akcja Lecha, ale dośrodkowanie Pawłowskiego blokuje Żyro
  • 11'
    Mogło być groźnie. Dośrodkowanie w kierunku Kownackiego, ten na 8. metrze źle trafił w piłkę
  • 11'
    Znowu strzał Kownackiego, tym razem głową po dośrodkowaniu z prawej strony - niecelnie
  • 9'
    Ładna akcja na jeden kontakt z wypuszczeniem Kucharczyka. Niestety, Brzyski zagrał minimalnie za mocno
  • 7'
    Duda ładnie przedzierał się przy prawym narożniku, ale ostatecznie stracił piłkę otoczony przez rywali
  • 6'
    Składna akcja Lecha zakończona jednak niedokładnym zagraniem Pawłowskiego. Aut dla Legii
  • 5'
    Jodłowiec zdecydował się na strzał z 18. metra, piłka minimalnie minęła bramkę Buricia. Rzut rożny
  • 5'
    Kucharczyk centrował w pole karne, ładnie w polu karnym złożył się "Sagan", ale jego uderzenie nad bramką
  • 4'
    Rzeźniczak ryzykownie do Vrdoljaka, ten faulowany przez Trałkę
  • 3'
    Jodłowiec kasuje najpierw Pawłowskiego, potem Kownackiego
  • 3'
    Broź długą piłką szukał Saganowskiego, ale uprzedził go Arajuuri
  • 2'
    Dynamicznie z prawej strony przedzierał się Jevitć i oddał strzał z 20. metra. Wysoko nad bramką Kuciaka
  • 1'